Чиста та охайна громада – справа спільна!
Надзвичайно приємно прогулюватися громадою та бачити чисті вулиці, охайні квітники та підстрижені газони. Коли ж ми зустрічаємо непрохідні зарослі чагарників та самосівів, то одразу спішимо звинуватити у цьому комунальні служби, які вчасно не прибрали. Рідко хто замислюється, що більшість таких територій перебувають у приватній власності.
Нагадуємо, що згідно із Законом України «Про благоустрій населених пунктів» та Правилами благоустрою міста, всі чортків’яни повинні: «утримувати в належному санітарному стані власне подвір’я, прибудинкову територію і суміжний з ними тротуар (пішохідну доріжку) та відповідну частину дорожнього покриття». За їх невиконання передбачений штраф: для фізичних осіб – 340-1360 грн, для приватних підприємців та юридичних осіб – 850-1700 грн.
Цих правил мають дотримуватися і мешканці багатоквартирних будинків. Порядок прибудинкової території багатоповерхівок – відповідальність її жителів. Там, де мешканці вирішили створити ОСББ, власники самотужки вирішують, як доглядати за прибудинковою територією – власними силами чи наймати для цього підрядника.
Як би там не було, пам’ятайте, що за порядок на власному подвір’ї чи прибудинковій території відповідаєте ви!

НА ВЕЛИКДЕНЬ ГАЇВКУВАТИМЕМО У ЧОРТКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ!
Запрошуємо на традиційні великодні гаївки у Чортківській громаді. Разом підтримуємо наші традиції, співаємо та …Читати далі
МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЧОРТКОВА ВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ВІДЗНАЧАЄ СВІЙ 40-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ!
Шановний Володимире Петровичу! Колектив вже рідної Вам Чортківської міської ради, її депутатський корпус, члени …Читати далі
РОЗПОРЯДОК ВЕЛИКОДНІХ БОГОСЛУЖІНЬ ТА ОСВЯЧЕННЯ ПАСХАЛЬНИХ КОШИКІВ У ХРАМАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ
СОБОР ВР. АПОСТОЛІВ ПЕТРА ТА ПАВЛА Субота, 11 квітня, з 14:00 до 20:00 – …Читати далі
ДЕ ПАРКУВАТИСЬ У ЦЕНТРІ ЧОРТКОВА? РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ
Проблема паркування у центрі міста, щільно забудованому ще десятиліття тому, сьогодні стала одним із …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКА ГРОМАДА – УЧАСНИК НАЦІОНАЛЬНОГО ПІЛОТУ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ!
У громаді відбулася зустріч представників пілотних закладів освіти щодо створення робочої групи з планування …Читати далі






