Чортківська «первинка» провакцинувала вже більше 11 тисяч людей
Станом на 7 серпня у Чортківському центрі первинної медико-санітарної допомоги та пункті масової вакцинації, що у фаховому медичному коледжі, провакциновано 11 425 людей. Йдеться не лише про жителів Чортківської громади, а й сусідніх населених пунктів.
Детальна статистика:
Як розповіла заступниця головного лікаря Чортківського центру первинної медико-санітарної допомоги Світлана Грабовецька, більшість людей добре перенесли вакцинацію. Найчастішими реакціями на щеплення були: біль в ділянці ін’єкції, підвищення температури тіла, загальне недомагання, діарея, болі в горлі, кашель. Всі скарги проходили протягом однієї-двох діб.
Наразі повний курс вакцинації є ключем до захисту від усіх штамів COVID-19, включно з «Дельта». Найвищий рівень захисту досягається (від 7 до 14 днів) після останньої дози вакцини.
Водночас Європейське агентство з лікарських засобів та Європейський центр профілактики та контролю захворювань рекомендують усім громадянам дотримуватися правил безпеки та продовжувати носити маски, зберігати соціальну дистанцію, незважаючи на повний курс вакцинації.
Останні новини

ДО УВАГИ ВОДІЇВ!
КП «Чортківський водоканал» повідомляє, що від завтра, 6 травня, буде ускладнений автомобільний рух по вул. …Читати далі
ЗА ЧОТИРИ МІСЯЦІ НОВОГО РОКУ У ПОЛОГОВОМУ ЧОРТКОВА НА СВІТ З’ЯВИЛОСЬ 88 НЕМОВЛЯТ
За чотири місяці 2026 року в пологовому відділенні Чортківської центральної міської лікарні на світ …Читати далі
ЗАПРАЦЮВАВ КОРОТКИЙ НОМЕР «ГАРЯЧІЇ ЛІНІЇ» ОФІСУ ОМБУДСМАНА – 1678
До уваги громадян та громадянок! Омбудсман України Дмитро Лубінець повідомив, що для підвищення оперативності зв’язку …Читати далі
П’ЯТЬ ПРИЧИН, ЧОМУ ВАРТО СТВОРИТИ ОСББ
Причина №1️⃣: Лише через створення ОСББ мешканці можуть контролювати, куди спрямовуються щомісячні внески на …Читати далі
ШУКАЄМО ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ! ОТРИМУЙТЕ ЗАРПЛАТУ ЗА ТУРБОТУ ПРО ДІТЕЙ!
Війна та складні життєві обставини часто залишають дітей без батьківської опіки. Але зараз замість …Читати далі






