Чортківське АТП може шантажувати міську раду невиїздом автобусів на маршрути
Завтра, 27 листопада, жоден із автобусів Чортківського АТП-16142, що курсують по Чорткову та до села Росохач, можуть не виїхати на маршрут. Таку інформацію сьогодні надвечір отримали у Чортківській міській раді.
Все через наміри міської ради придбати нові українські автобуси «ATAMAN» із японським двигуном ISUZU (із пандусами, кондиціонерами та іншими зручностями) та створити власне комунальне підприємство, котре конкурувало би з Чортківським АТП-16142.
Комунальні автобуси вирішили б усі транспортні проблеми Чортківської громади: вони курсували б згідно з графіком, незважаючи на низький пасажиропотік у певний час, а також, нарешті, можна було би відкрити маршрути до мікрорайону Бердо, сіл Горішня Вигнанка, Переходи та Пастуше, де приватні перевізники їхати відмовляються.
Детальніше про складну ситуацію, у котрій може опинитись Чортківська громада – у відеозверненні Володимира Шматька.
Останні новини

Виконавчий комітет Чортківської міської ради інформує суб’єктів господарювання!
Виконавчий комітет Чортківської міської ради інформує суб’єктів господарювання, землекористувачів та жителів громади про необхідність …Читати далі
ДИСТАНЦІЙНЕ МІНУВАННЯ – НЕБЕЗПЕЧНА ЗАГРОЗА!
Дистанційне мінування – особливість сучасних воєнних дій. Ввибухові пристрої можуть бути встановлені дистанційно або замасковані …Читати далі
СТАРШОКЛАСНИКИ ЧОРТКОВА ЗНАЙОМИЛИСЬ ІЗ РОБОТОЮ ПІДПРИЄМСТВА «СЕ БОРДНЕТЦЕ-УКРАЇНА»
Старшокласники Чортківського ліцею №1 ім. М. Шашкевича та Чортківського ліцею №5 спільно з кар’єрними …Читати далі
ЗАПРАВЛЯЙ АВТО У ЧОРТКОВІ – ІНВЕСТУЙ У РОЗВИТОК РІДНОГО МІСТА!
Кожен, хто має автомобіль і заправляється на АЗС Чорткова – робить свій безпосередній внесок …Читати далі
НЕ ПАЛІТЬ СУХУ ТРАВУ – ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО ТА КАРАЄТЬСЯ ШТРАФОМ!
З першими теплими днями люди починають активно наводити лад у дворах, городах та прибудинкових …Читати далі






