Міжнародна Організація Праці визначилася з темою Всесвітнього дня охорони праці у 2022 році
28 квітня в Україні відзначають Всесвітній день охорони праці. Його запроваджено з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням в Україні.
Щороку МОП визначає тему (девіз) Всесвітнього дня охорони праці. Як і в усьому світі, в Україні з урахуванням цієї теми розробляють План заходів із відзначення Дня охорони праці.
Новий девіз Всесвітнього дня безпеки та здоров’я на роботі — 2022: «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я» (WorldDayforSafetyandHealthatWork 2022 — Acttogethertobuild a positivesafetyandhealthculture).
У МОП підкреслили, що наявність надійної системи охорони праці, що включає конструктивну участь урядів, роботодавців, працівників, суб’єктів охорони здоров’я та всіх відповідних сторін на національному рівні та рівні підприємств, має вирішальне значення для захисту умов праці та забезпечення безпеки і здоров’я працівників.
Завдяки ефективному соціальному діалогу уряд та соціальні партнери можуть брати активну участь на всіх етапах процесів прийняття рішень з охорони праці. Це важливо як під час розробки та перегляду політики і нормативно-правової бази з питань охорони праці для вирішення постійних та нових проблем у галузі охорони праці, так і під час їх практичного застосування на робочому місці.
Соціальний діалог не тільки сприяє вдосконаленню політик та стратегій у галузі охорони праці, а й допомагає швидше та з більшою ефективністю їх реалізовувати.
Чортківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області
П’ЯТЬ ПРИЧИН, ЧОМУ ВАРТО СТВОРИТИ ОСББ
Причина №: Лише через створення ОСББ мешканці можуть контролювати, куди спрямовуються щомісячні внески на …Читати далі
РОКСОЛАНА ЖАРКОВА ПРЕЗЕНТУВАЛА КНИГУ У ЧОРТКОВІ
Українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, переможниця багатьох українських та міжнародних мистецько-літературних премій Роксолана Жаркова презентувала свою …Читати даліЧЕРГОВА ДОПОМОГА ВІД ЛАТВІЙСЬКОГО ТАЛСІ: ОТРИМАЛИ АВТО ДЛЯ СИЛ ЛОГІСТИКИ ЗСУ У ЧОРТКОВІ
Чортківська міська рада продовжує активну співпрацю з іноземними партнерами задля підтримки українських військових. Нещодавно …Читати даліСкоро будуть відкриті стаціонарні пункти 1-го центру рекрутингу у Дніпрі, Одесі, Львові та Києві
За ініціативи начальника 1-го центру рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ Фурдила Руслана Михайловича, вже зовсім скоро …Читати даліНа Тернопільщині понад 60 ветеранів/ок уже працевлаштовано, 213 – навчались, 10 – започаткували власну справу
Упродовж січня-травня 2025 року через службу зайнятості Тернопільщини шукали роботу 389 учасників бойових дій …Читати далі