900 тисяч гривень витратили з бюджету громади на закупівлю сміттєвих контейнерів
Сьогодні прийшла чергова партія, серед яких 440 індивідуальних баків та 21 великий контейнер місткістю 1,1 м3. Загальна вартість яких – 441 864 грн.
Нагадаймо, впродовж дев’яти місяців поточного року із бюджету громади виділили 900 тисяч гривень для закупівлі сміттєвих контейнерів.
Варто зазначити, що малі контейнери надалі роздаватимуть мешканцям приватних будинків задля ефективного впровадження планово-подвірної системи вивезення ТПВ по цілій громаді. Великі ж баки закупили для заміни старих, котрі встановлені на сміттєвих майданчиках на територіях ОСББ.
Ініціатива започаткована в рамках впровадження Європейської Енергетичної Відзнаки в рамках проєкту ЕХІТЕ Програми ЄС “Горизонт 2020“
Останні новини
ГОРІШНЬОВИГНАНСЬКА ГІМНАЗІЯ ТЕПЕР З ВЛАСНОЮ СОНЯЧНОЮ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЄЮ
Ще один важливий крок у рамках проєкту «Сонячний Чортків» – на території Горішньовигнанської гімназії …Читати даліВІДБУЛАСЬ НАРАДА З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ
Сьогодні, 13 червня, відбулася нарада з питань щодо підготовки до опалювального сезону закладів житлово-комунального господарства, …Читати даліЛіто можливостей: топ вакансій від служби зайнятості Тернопільщини
У Тернопільській області актуальними є 2 тис. вакансій. Найбільше роботодавці шукають: водіїв, продавців, підсобників, …Читати даліТернопільська митниця забезпечила додаткові надходження до держбюджету
Ефективна робота працівників Тернопільської митниці в напрямку контролю за дотримання митних процедур дала змогу …Читати даліБЕЗ ПОПЕРЕДЖЕНЬ І ПОЯСНЕНЬ: ПРИВАТНИЙ ПЕРЕВІЗНИК У ЧОРТКОВІ НЕ ВИЇХАВ НА МАРШРУТ!
Сьогодні зранку жителі Чорткова зіткнулися з проблемою: як дістатись на роботу, у лікарню та …Читати далі