Чортків online

Все більше школярів виявляють бажання навчатись за партами, а не онлайн

Нещодавно розпочався новий навчальний рік. Протягом тривалого часу тривала дискусія щодо того, як повинні цьогоріч навчатись діти у Чортківській громаді – очно, на змішаній чи дистанційній формі. Наші школи отримали погодження про змішану форму навчання від Тернопільської військової адміністрації, тож саме у такому форматі наразі проходять уроки.
 
При змішаній формі діти можуть навчатись безпосередньо у шкільних класах або ж брати участь в уроках онлайн. Все виключно на розгляд батьків та дітей.
Згідно з даними управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради все більше школярів виявляють бажання навчатись очно за партами разом зі своїми однокласниками, а не онлайн. Хоча ще на початку серпня орієнтовно 60% батьків підтримували виключно дистанційне навчання.
 
Відповідно до останньої інформації очно навчаються вже 74% школярів Чортківської громади! Ще 109 учнів на екстернатній формі навчання, решта – онлайн.
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту