22 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА
Сьогодні своє професійне свято відзначають люди, котрі на своїх плечах тримають цілу енергетичну систему країни. Після терористичних нападів рашистів на об’єкти критичної інфраструктури, саме вони працюють не покладаючи рук, щоб у кожній лікарні, дитячому садку та школі було світло і тепло.
Розуміємо, що відновлення енергетичної системи справа клопітка та тривала, особливо, коли тривають обстріли та руйнування від рук ворогів.
Щиро дякуємо всім енергетикам за їх цілодобову роботу. Ви, перебуваючи в тилу, також ведете запеклу боротьбу та робите усе можливе, щоб зменшити час відсутності електроенергії в домівках українців.
У цей день бажаю вам міцного здоров’я, витримки, опіки Божої та мирного неба і безпечних умов праці.
З повагою – міський голова Чорткова Володимир ШМАТЬКО
Останні новини
24 червня 2025 року відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Розпорядження: Розпорядження Проєкти рішень: https://www.chortkivmr.gov.ua/dokymentu/proekty-normatyvno-pravovyh-aktiv/proekty-rishen-vykonavchogo-komitetu/2025-2/proyekty-rishennya-vykonavchogo-komitetu-za-23-06-2025-rik/ Проєкт порядку денного: Відеозапис доступний за посиланням: https://www.youtube.com/@chortkiv.city.council/videosЧитати даліЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З MOVEUKRAINE ТА ШВЕДСЬКОЮ КОМПАНІЄЮ
Чортківська міська рада уклала тристоронній меморандум про партнерство з благодійною організацією MoveUkraine та шведською …Читати далі03 липня 2025 року відбудеться 115 сесія Чортківської міської ради VІІІ скликання
Розпорядження: Розпорядження Проєкти рішень: https://www.chortkivmr.gov.ua/dokymentu/proekty-normatyvno-pravovyh-aktiv/proekty-rishen-sesiyi/2025-rik/115-sesiya-chortkivskoyi-miskoyi-rady-viii-sklykannya/ Проєкт порядку денного: Графік засідання комісії: графік Порядок денний комісії: Відеозапис доступний за посиланням: https://www.youtube.com/@chortkiv.city.council/videosЧитати даліЧОРТКІВ ЗАВЕРШУЄ ПЕРЕХІД НА ІНДИВІДУАЛЬНІ СМІТТЄВІ КОНТЕЙНЕРИ – ЗАГАЛЬНИХ БАКІВ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ!
Чортківська міська рада продовжує наводити лад із системою поводження з побутовими відходами у місті …Читати даліНАД ЧИМ ПРАЦЮВАЛИ КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ?
КП «Міськсвітло»: • Заміна несправних ліхтарів вуличного освітлення по вул. Ягільницька, Золотарка, Котляревського, с. …Читати далі