У ЦНАПІ ЧОРТКОВА ТЕПЕР МОЖНА ОФОРМИТИ ID-КАРТКУ І ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ
Відтепер у Центрі надання адміністративних послуг Чортківської міської ради можна оформити та отримати ID-картку і закордонний паспорт. Сьогодні першою на оформлення ID-картки подала документи працівниця ЦНАПу Ірина Сендзюк.
Обладнання для оформлення відповідних документів ЦНАПу Чорткова вдалось отримати завдяки Міністерству цифрової трансформації України та Тернопільській обласній державній адміністрації ще два роки тому. Лише тепер вдалось оформити всі необхідні дозвільні документи, допуски до програмного забезпечення, щоб надавати послуги з оформлення українського та закордонного паспортів. Послугу надаватиме новий працівник ЦНАПу Дмитро Дунь. ЦНАП працює із понеділка по четвер з 8 год. до 17:15, а у п’ятницю з 8 до 16:00.
ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ, ЩОБ ОФОРМИТИ ID-КАРТКУ ЧИ ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ?
Для оформлення паспорта у формі ID-картки по досягненню 14-річного необхідно мати (БЕЗКОШТОВНО):
Для зміни паспорта старого зразка на ID-картку слід мати:
Для оформлення ж закордонного паспорта варто принести:
Скільки коштує оформлення документів?
Вартість паспорта для виїзду за кордон (20 робочих днів) — 856 гривень. А щоб отримати паспорт за 7 робочих днів доведеться заплатити 1496 грн. Вартість паспорта у формі ID-картки (20 робочих днів) — 450 гривень, але оформлення протягом 10 робочих днів обійдеться у 820 гривень. Втім зауважимо, що час виготовлення документів може тривати довше зазначеного у законодавстві терміну.
Додамо, що проконсультуватися щодо оформлення документів у ЦНАПі Чортківської міської ради можна за телефоном 067 159 85 46.
Останні новини

ВЕРИФІКУВАТИ STARLINK МОЖНА У ЦНАПІ ЧОРТКОВА
У відповідь на те, що росія використовує дрони зі Starlink, уряд ухвалив постанову про …Читати далі
БЕЗПРЕЦЕНДЕНТНА ДЛЯ ЧОРТКОВА ТВОРЧА ПОДІЯ!
Запрошуємо на благодійний концерт «Я – просто жінка!» з нагоди Дня української жінки, що …Читати далі
НА ЕТАПІ ЗАВЕРШЕННЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ХАРЧОБЛОКУ У ЧОРТКІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №7
Завершується капітальний ремонт харчоблоку в одній із найбільших шкіл Чортківської громади – в ліцеї №7. …Читати далі
В Україні стартує інформаційна кампанія «Зміцнені»
В Україні стартує інформаційна кампанія «Зміцнені», мета якої — розповісти, що після поранень, травм, операцій …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ВІДЗНАЧИТЬ 60-ЛІТТЯ СЕРІЄЮ ТУРНІРІВ
Цього року Чортківська дитячо-юнацька спортивна школа відзначає 60-ліття від дня створення. З цієї нагоди …Читати далі






