ЧОРТКІВСЬКА МОЛОДІЖНА РАДА ОРГАНІЗУВАЛА КОНЦЕРТ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ
Вчора, 26 березня, Чортківська молодіжна рада за підтримки Чортківської міської ради та Центр культурних послуг імені Катерини Рубчакової організували благодійний концерт для військовослужбовців.
Як зауважила голова «молодіжки» Катерина Наконечна, концерт покликаний бодай трішки емоційно розвантажити наших військових, зарядити їх позитивом, словом – зробити все, щоб вони хоч на секунду забули про війну.
Міський голова Чорткова Володимир Шматько подякував молодіжній раді за виявлену активність, військовим – за вже понад рік титанічної боротьби із ворогом. І висловив сподівання, що Україна вже цього року зможе завершити війну перемогою над окупантами.
Для українських військовослужбовців свої творчі номери представляли артисти Центру культурних послуг ім. Катерини Рубчакової, репер VOVK, студія сучасного танцю «Real Dance Studio» (хореограф Світлана Міщенко) та студія танцю «Your Side Dance Studio» (хореограф Оксана Затурська).
Останні новини
ГОРІШНЬОВИГНАНСЬКА ГІМНАЗІЯ ТЕПЕР З ВЛАСНОЮ СОНЯЧНОЮ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЄЮ
Ще один важливий крок у рамках проєкту «Сонячний Чортків» – на території Горішньовигнанської гімназії …Читати даліВІДБУЛАСЬ НАРАДА З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ
Сьогодні, 13 червня, відбулася нарада з питань щодо підготовки до опалювального сезону закладів житлово-комунального господарства, …Читати даліЛіто можливостей: топ вакансій від служби зайнятості Тернопільщини
У Тернопільській області актуальними є 2 тис. вакансій. Найбільше роботодавці шукають: водіїв, продавців, підсобників, …Читати даліТернопільська митниця забезпечила додаткові надходження до держбюджету
Ефективна робота працівників Тернопільської митниці в напрямку контролю за дотримання митних процедур дала змогу …Читати даліБЕЗ ПОПЕРЕДЖЕНЬ І ПОЯСНЕНЬ: ПРИВАТНИЙ ПЕРЕВІЗНИК У ЧОРТКОВІ НЕ ВИЇХАВ НА МАРШРУТ!
Сьогодні зранку жителі Чорткова зіткнулися з проблемою: як дістатись на роботу, у лікарню та …Читати далі