У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ ВСТАНОВИЛИ ЩЕ 6 КАМЕР ВІДЕОНАГЛЯДУ
Ще шість камер відеоспостереження встановили у приймально-діагностичному відділенні Чортківська центральна міська лікарня. Роботи виконували працівники КП «Міськсвітло». Все задля безпеки медиків та пацієнтів.
Як розповів директор Чортківської лікарні Ростислав Шульський, незабаром встановлять ще 14 камер, більшість із яких будуть у палатах відділення інтенсивної терапії та анестезіології (реанімація). Це допоможе контролювати роботу медичного персоналу в одному з найбільш важливих відділень лікарні.
Зауважимо, що наразі камери встановлені тільки у коридорах та у тих частинах лікарні, де відбувається лише оформлення певних довідок чи документів.

Останні новини

КП «ЧОРТКІВ МІСЬКТРАНС» ЗВІТУЄ ПРО ТИЖДЕНЬ РОБОТИ
Протягом минулого тижня, з 15 по 21 червня включно, комунальне підприємство «Чортківський міський транспорт» …Читати далі
ЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ ЛЕГЕНДАРНИХ ВІЙСЬКОВИХ МУЗИКАНТІВ З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!
У неділю, 28 червня, о 17 год. у Центрі культурних послуг ім. К.Рубчакової з нагоди …Читати далі
23 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а …Читати далі
ПОСЛУГИ ЦНАПУ МОЖНА ОТРИМАТИ ВДОМА ЧИ У ЛІКАРНІ. ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?
Завдяки проекту «Мобільна валіза» працівники ЦНАПу можуть за потреби обслуговувати клієнтів вдома чи в лікарні. …Читати далі
ВОДІЇ, ПАРКУЙТЕСЬ ВІДПОВІДАЛЬНО!
Відділ муніципальної інспекції та контролю за паркуванням Чортківської міської ради щоденно виявляє порушників правил дорожнього …Читати далі






