МОБІЛЬНИЙ ЦНАП: У ЧОРТКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ НАДАЮТЬ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ НА ВИЇЗДІ
У Чорткові відбувся черговий виїзд працівників ЦНАПу з мобільним кейсом. Отримання адміністративних послуг у нашій громаді стало ще доступнішим, адже адміністратори можуть обслуговувати клієнтів вдома чи в лікарні.
Житель с. Улашківці Нагірянської громади став черговим клієнткою виїзного ЦНАПу Чорткова. Чоловік отримав дві адміністративні послуги: зняття з реєстрації місця проживання (с. Улашківці) та реєстрація (у м. Чортків).
До ЦНАПу чоловік не міг звернутись особисто по стану здоров’я, у нього І група інвалідності.
Нагадаємо, проект «Мобільна валіза» передбачає надання послуг маломобільним групам людей, які не можуть потрапити на прийом до ЦНАПу, але таку потребу мають.
Скористатись послугами ЦНАПу вдома можуть виключно:
або ж по телефону – 067 159 85 46.
Останні новини

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ПОВІДОМЛЯЄ
Кожна дитина має право на безоплатну правничу допомогу — від консультацій до представництва інтересів, зокрема …Читати далі
ЯК ОТРИМАТИ ПІЛЬГОВУ КАРТКУ ДЛЯ БЕЗКОШТОВНОГО ПРОЇЗДУ У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ ЧОРТКОВА?
Мешканці Чортківської громади, які мають право на пільги відповідно до рішення виконавчого комітету, можуть …Читати далі
ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ ВУЛ. СИНЕНЬКОГО!
Чортківська міська рада продовжує наводити лад із системою поводження з побутовими відходами у місті …Читати далі
ІНТЕГРАЦІЯ ВПО У РИНОК ПРАЦІ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ
Вже понад чотири роки триває повномасштабна війна, яка змусила тисячі українців залишити свої домівки та …Читати далі
«ШКІЛЬНОМУ САДУ – БУТИ!»: У ЧОРТКІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №5 РОЗШИРЯТЬ ЗЕЛЕНУ ЗОНУ
За участі вчителів, представників учнівського самоврядування Чортківського ліцею №5 та директора ЕГО «Зелений Світ» …Читати далі






