ЧИСТИМО МІСТО: У ЧОРТКОВІ ПРОДОВЖУЮТЬ ВПОРЯДКОВУВАТИ РЕКЛАМНІ ВИВІСКИ
Чортків продовжує боротись із вивісками, банерами та рекламою в історичній частині міста, котра не відповідає нормам чи була встановлена без погодження.
Сьогодні Чортківська міська рада окремо дякує підприємцям, котрі не чекали на примусовий демонтаж, а самотужки зняли рекламні вивіски, що не відповідають встановленим вимогам. Саме так ви допомагаєте робити Чортків європейським і красивим містом!
Нагадаємо, якщо власники незаконних рекламних конструкцій ігнорують повідомлення Чортківської міської ради про добровільний демонтаж, комунальники демонтовують вивіски примусово.
Останні новини

26 ЧЕРВНЯ У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ НАДАВАТИМЕ НЕЙРОХІРУРГ З БАГАТОРІЧНИМ ДОСВІДОМ РОБОТИ
У Чортківській центральній міській лікарні чергові професійні консультації надаватиме фахівець із багаторічним досвідом клінічної практики …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКА «ПЕРВИНКА» ЕКОНОМИТЬ ПОНАД ТРЕТИНУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ЗАВДЯКИ СОНЯЧНИМ ПАНЕЛЯМ
Чортківський центр первинної медико-санітарної допомоги доводить: енергонезалежність – це реальність, а не мрія. Завдяки встановленій …Читати далі
НОВИЙ КУБ ІЗ ПОРТРЕТАМИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ…
На площі Героїв Євромайдану, на жаль, встановили черговий куб із портретами та біографіями загиблих на …Читати далі
ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

ДЕ ВЗЯТИ ЧИМАЛУ СУМУ КОШТІВ НА ВЛАСНИЙ ДІМ У СЕЛІ?
Саме для вирішення цього питання ще у 1998 році була започаткована державна та обласна …Читати далі






