У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ ІЗ ПРАЦІВНИКАМИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ
У Чортківській міській раді відбулася робоча зустріч керівництва громади, комунальних установ, сфери освіти, медицини, ЖКГ та культури із представниками Чортківської філії Тернопільського обласного центру зайнятості.
Фахівці центру зайнятості розповіли про послуги та активні програми служби зайнятості, зокрема: ✔️ «єдине вікно» надання послуг ветеранам, внутрішньо переміщеним особам та людям з інвалідністю; ✔️ сервіси служби зайнятості: Єдиний портал вакансій, електронний кабінет роботодавця;✔️ професійне навчання зареєстрованих безробітних; ✔️ видачу ваучерів на оплату навчання; ✔️ навчання учасників бойових дій за експериментальним проектом; ✔️ організацію суспільно корисних та громадських робіт; ✔️ компенсаційні виплати роботодавцям за працевлаштування різних категорій громадян; ✔️ компенсацію за облаштування робочого місця для особи з інвалідністю; ✔️ мікрогранти та гранти для відкриття або розвитку власної справи.

ЧОРТКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №3 ІМЕНІ РОМАНА ІЛЬЯШЕНКА СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ КОНКУРСУ З ВПРОВАДЖЕННЯ РЕФОРМИ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ
Чортківська гімназія №3 імені Романа Ільяшенка стала однією із трьох шкіл області, котра отримала …Читати далі
У ЧОРТКОВІ ПУБЛІЧНО ОБГОВОРИЛИ СТВОРЕННЯ АКАДЕМІЧНОГО ЛІЦЕЮ
У Центрі культурних послуг ім. К. Рубчакової відбулись публічні консультації керівництва Чортківської міської ради …Читати далі
ПРАЦІВНИКІВ ЖКГ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН ПРИВІТАЛИ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
У третю неділю березня своє професійне свято відзначають люди, без яких неможливо уявити громаду …Читати далі
ЧОМУ ПАНДУС КРАЩИЙ, НІЖ ПІДЙОМНИК?
Пандус – це не просто елемент доступності. Це про свободу, самостійність і гідність людини. …Читати далі
ЗДОРОВ’Я ГРОМАДИ У ПРІОРИТЕТІ: ЧОРТКІВ РЕАЛІЗОВУЄ ІНІЦІАТИВУ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ
Сьогодні, 12 березня, відбулася координаційна зустріч щодо впровадження ініціативи Тернопільський обласний центр контролю та профілактики …Читати далі






