Чортків online

ЧОРТКІВСЬКА    МІСЬКА    РАДА

ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

         ________________________________________________________________________________________________________

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ЧОРТКІВСЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від «25» вересня  2019 року                 м. Чортків                       №  303 – од

 

Про скликання позачергової   шістдесят восьмої

сесії  Чортківської  міської  ради  VІІ   скликання

 

          Керуючись пунктом 8 статті  42 та пунктом  4 статті  46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Скликати позачергову  шістдесят восьму сесію  Чортківської міської ради VІІ скликання  25 вересня  2019 року о 17-ій годині в залі засідань міської ради.
  2. На розгляд позачергової шістдесят восьмої сесії   Чортківської  міської ради VІІ скликання винести  питання:

 

           1). Про внесення змін до рішення  міської ради від 21 грудня 2018 року №1355 « Про міський бюджет на 2019 рік».

          2). Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки площею- 0.2204 га в постійне користування комунальному підприємству «Чортківське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Чортківської міської ради для   розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (водозабір  каптажний «Тарасова балка» )   по вул. Незалежності,  107А  в м. Чорткові.

          3). Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в постійне користування  земельної ділянки площею 0,0246 га комунальному підприємству «Чортківське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Чортківської міської ради для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) ( каналізаційна насосна станція № 1) по вул. Залізнична, 2 А в м. Чорткові

         4). Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в постійне користування  земельної ділянки площею 0,0332 га комунальному підприємству «Чортківське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Чортківської міської ради для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) ( каналізаційна насосна станція №2 )по вул. Тараса Шевченка,88 в м. Чорткові

         5). Про  затвердження експертного висновку по робочому проекту «Капітальний ремонт вулиці Незалежності (ділянка від вул. Наливайка до вул. Степана Бандери) в місті Чортків Тернопільської області»

       6). Про затвердження проектно-кошторисної документації робочого проекту «Капітальний ремонт вулиці Незалежності (ділянка від вул. Наливайка до вул. Степана Бандери) в місті Чортків Тернопільської області».

        7). Про затвердження проектно-кошторисної документації робочого проекту «Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту по вул.. Б.Хмельницького, 79 в м. Чортків Тернопільської області».

 3.На сесію запросити депутатів  Тернопільської обласної ради від міста,   заступника міського голови, керівників виконавчих органів міської ради, засоби масової інформації, керівників комунальних підприємств.

  1. Дане розпорядження опублікувати на офіційному сайті Чортківської міської ради та розмістити на інформаційній дошці оголошень «Вісник міської ради».
  2. Контроль за виконанням  цього  розпорядження  залишаю за собою.

 

 

 Міський голова                                                             Володимир ШМАТЬКО


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту