Чортків online

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ЧОРТКІВСЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

 15 червня  2021 року                   м. Чортків                                       № 151  – од

 

Про  скликання  ІІІ  пленарного засідання

тринадцятої  сесії  Чортківської  міської  

ради  VІІІ  скликання

 

          Керуючись пунктом 8  частини 4 статті  42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Скликати ІІІ пленарне засідання  тринадцятої   сесії  Чортківської  міської ради  VІІІ  скликання  18  червня 2021 року  о 9. 40 год  в залі засідань міської ради.
  2. На розгляд  ІІІ пленарного  засідання   тринадцятої  сесії   Чортківської  міської  ради  VІІІ скликання  винести  питання:

         1) Про затвердження проекту (про відмову) землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бойчуку Стефану Павловичу для ведення особистого селянського господарства площею – 1,8300 га на території Росохацької сільської ради Чортківського району Тернопільської області .

          2) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки у власність гр. Король В.А. в с. Бичківці Чортківського району Тернопільської області.

         3) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Островській Т.П. за межами населеного пункту с. Пастуше Чортківського району Тернопільської області.

         4) Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та передачу земельних ділянок безоплатно у власність громадянам в м. Чортків  Тернопільської  області.

         5) Про надання дозволу Представництву Американського об’єднання комітетів для євреїв бувшого Радянського Союзу на розроблення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території Єврейського кладовища як території історико-культурного призначення по вул. Дмитра Пігути, – Незалежності, в м. Чорткові .

        3.Секретаріату міської ради довести дане розпорядження до  відома депутатів Чортківської міської ради та опублікувати на офіційному сайті Чортківської міської ради.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження   покласти на секретаря  міської ради   Я. Дзиндру. 

 

 

 

Міський голова                                                               Володимир  ШМАТЬКО


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту