Чортків online

 

ЧОРТКІВСЬКА    МІСЬКА    РАДА

ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ЧОРТКІВСЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

21 травня 2024 року                     м. Чортків                                     №135- од

 

Про скликання девяносто першої позачергової сесії

Чортківської міської  ради  VІІІ -го скликання

 

Керуючись пунктом 2  частини 3 статті  50   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Скликати дев’яносто першу позачергову сесію Чортківської міської ради VІІІ скликання 22 травня 2024 року о 16-ій годині в будівлі міської ради.
  2. На розгляд дев’яносто першої позачергової сесії Чортківської міської ради VІІІ скликання винести наступні питання:

          1) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється Стахіву Петру Івановичу по вул. Аптечна, 12 в м .Чортків Тернопільської області.

2) Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1933 га за межами населеного пункту с. Горішня Вигнанка Чортківського району Тернопільської області.

3)  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення площею 3,3100 га за межами населеного пункту села Біла Чортківського району  Тернопільської області.

4) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,3906 га з метою продажу права оренди на конкурентних засадах із зміною цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту села Біла Чортківського району Тернопільської області.

5) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою продажу права оренди на конкурентних засадах ( земельних торгах у формі електронного аукціону), розташованої по вул. Романа Шухевича в м. Чортків Тернопільської області.

6) Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає передачі у власність шляхом викупу по вул. Незалежності, 133 А в м. Чортків Тернопільської області.

7) Про передачу КП «Чортківське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Чортківської міської ради в постійне користування земельної ділянки за межами населеного пункту  села Біла Чортківського району  Тернопільської області.

8) Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 8 грудня 2023 року №1797 «Про бюджет Чортківської міської територіальної громади на 2024 рік» .

 3.Дане розпорядження опублікувати на офіційному сайті Чортківської міської ради.     

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Секретар міської ради                                                           Ярослав ДЗИНДРА

 

 

 

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту