Чортків online
Дата публікації: 02.02.2018

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюємо розроблений  відділом житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури Чортківської міської ради, проект рішення виконавчого комітету, згідно з яким збільшується тариф на пасажирські перевезення в автобусних маршрутах міського сполучення в межах міста.

 

Про  встановлення тарифів на перевезення

пасажирів на міських автобусних маршрутах

загального користування

                Розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Чортківське автотранспортне підприємство 16142» щодо приведення у відповідність розміру тарифу на послуги міського пасажирського транспорту економічно обґрунтованим витратам, зважаючи на зростання вартості матеріальних ресурсів, паливно-мастильних матеріалів, розміру мінімальної заробітної плати, з метою збереження діючої маршрутної мережі та задоволення потреб громадян у доступних, якісних  і безпечних перевезеннях, відповідно до Законів України  «Про автомобільний  транспорт», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 року №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту»,   керуючись пунктом 2 частини 1 статті 28  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

  1. Встановити тариф, на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Чорткові, в розмірі 5,00 грн. за одну поїздку.
  2. Рішення виконавчого комітету Чортківської міської ради від 15.04.2015 року №101 «Про встановлення тарифу на проїзд міського пасажирського транспорту, який працює в звичайному режимі» вважати таким що втратило чинність.
  3. Дане рішення оприлюднити в засобах масової інформації та офіційному сайті міської ради.
  4. Рішення набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Недокуса О. З. 

 

Міський голова                                                                                Володимир ШМАТЬКО

 

Це зумовлено значним подорожчанням паливно-мастильних матеріалів, запасних частин, шин, вузлів, агрегатів та рівня мінімальної заробітної плати, які є основними складниками собівартості послуг пасажирських перевезень.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Чортківської міської ради у розділі «Офіційні документи» -«Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції прийматимуться електронною та звичайною поштою впродовж 1 місяця з дня оприлюднення даного повідомлення:

– відділом житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури Чортківської міської ради: 48500, м. Чортків,  вул. Тараса Шевченка, 21 , jkhchortkiv@ukr.net, факс (03552) 2-04-01, тел. 3-91-19.


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua