Чортків online

Відділ ведення Державного реєстру виборців

 

ГИКАВИЙ Андрій Павлович

 начальник відділу

 тел. (03552) 3-91-19, 2-04-01, 2-04-01

E-mail: vvdrv @ chortkivmr.gov.ua

 

Кадровий склад відділу:

Посада

Прізвище, ім’я, по-батькові

Головний спеціаліст   ОЛЕКСЯК Наталія Вікторівна

 

 

 

В Україні згідно статті 69 Конституції України народне волевиявлення здійснюється через вибори, референдум та інші форми безпосередньої демократії. Право голосу на виборах та референдумах мають громадяни України, які на день їх проведення досягли вісімнадцяти років. Для вдосконалення списків виборців та організації виборів на місцях в 2009 році при органах місцевої влади та місцевого самоврядування були створені відділи Державного реєстру виборців.

Державний реєстр виборців — це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені Законом відомості, та користування ними, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України.
Поновлення бази відбувається щомісячно на основі відомостей що подають нам суб’єкти подання, у нашому місті це:
1. Чортківський районний сектор Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області (паспортний стіл).
2. Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.
3. Чортківська установа виконання покарань(№26).
4. Чортківський районний суд в Тернопільській області.

5. Відділ з питань державної реєстрації Чортківської міської ради.
6. Чортківська центральна районна комунальна лікарня.
Подані відомості опрацьовуються працівниками, що в кінці підтверджується відповідними документами.
Державний реєстр виборців, крім того що виготовляє іменні запрошення та списки виборців, також утворює та веде облік виборчих дільниць. Відповідно до вимог сучасного законодавства кількість виборців на кожній виборчій дільниці не повинна перевищувати 2500 осіб. Тому межі деяких дільниць змінюються і утворюються додаткові звичайні виборчі дільниці. На даний час місто Чортків містить 18 виборчих дільниць, з них 2 спеціальних, які знаходяться в лікарні та Чортківській УВП (№26) відповідно.


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 3-91-19
тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua