Чортків online

 

У зв’язку з діями терористичного характеру, диверсіями, спричиненими військовою агресією російської федерації на території міської територіальної громади було пошкоджено житлові будинки (квартири), що спричинило  потребу в наданні грошової допомоги та компенсації постраждалим, нерухоме майно яких пошкоджено або зруйновано.

Прийняття Програми підтримки осіб, житло яких пошкоджене   та залучення на її виконання  коштів з міського бюджету сприятиме вирішенню проблемних питань вищевказаних категорій населення  у  Чортківській міській територіальній громаді.

           Метою Програми є підтримка жителям громади у вигляді надання грошової допомоги та компенсації постраждалим, житло яких пошкоджено внаслідок збройної агресії російської  федерації у 2022 році

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету. Окрім цього, фінансування може здійснюватися за рахунок інших джерел, не  заборонених законодавством. Сума коштів на реалізацію Програми може коригуватися виходячи з фінансових можливостей бюджету.

Виплата грошової допомоги (компенсації) здійснюється відповідно до Порядку надання та визначення розміру грошової допомоги (компенсації) постраждалим Чортківської міської територіальної громади, житло яких пошкоджено внаслідок збройної агресії російської федерації у 2022 році.

         

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту