Чортків online

             У зв’язку з проведенням антитерористичної операції та здійнення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, що здійснюються шляхом проведення операції об’єднаних сил (ООС), постійно збільшується кількість осіб , які брали в ній участь, а також кількість членів їх сімей та сімей осіб, загиблих під час їх проведення.

                На даний час існує ряд проблем, які потребують особливої уваги: визначення соціально-побутових потреб учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей у Чортківській територіальній громаді; налагодження співпраці з благодійними та волонтерськими організаціями для надання матеріальної допомоги, безоплатної правової допомоги учасникам антитерористичної операції і проведення ООС та членам їх сімей; підвищення громадянської свідомості; вшанування жителів Чортківської територіальної громади, які загинули під час проведення антитерористичної операції, ООС та надання щомісячної допомоги членам їх сімей; виділення земельних ділянок, надання пільг з оплати вартості житлово-комунальних послуг учасникам антитерористичної операції, ООС та членам сімей осіб, загиблих під час їх проведення; сприяння учасникам антитерористичної операції, ООС та членам їх сімей в працевлаштуванні. Також існує потреба у забезпеченні більш якісного лікування жителів Чортківської міської територіальної громади, постраждалих під час проведення антитерористичної операції, ООС, проведенні їх реабілітації та оздоровлення, сприянні направленню на безоплатне санаторно-курортне лікування.

              Метою Програми є створення сприятливих соціально-побутових, медичних умов для реалізації прав осіб, які брали участь в антитерористичній операції, в ООС та членів їх сімей у  Чортківській міській територіальній громаді.

             Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету. Окрім цього, фінансування може здійснюватися за рахунок інших джерел, не  заборонених законодавством.

             З метою реалізації основних завдань Програми її учасники:

– здійснюватимуть організаційне та інформаційне забезпечення її виконання;

– сприятимуть соціальному захисту осіб міської територіальної громади, які брали участь в антитерористичній операції, в ООС та  членів їх сімей, покращенню їх соціально-побутового та медичного обслуговування;

– сприятимуть підвищенню рівня життєзабезпечення осіб міської територіальної громади, які брали участь в антитерористичній операції, в ООС,  членів їх сімей та членів сімей осіб, загиблих під час їх проведення  шляхом надання натуральної та нецільової грошової допомоги.

            Надання матеріальної допомоги членам сімей військовослужбовців, які загинули під час проходження військової служби на особливий період чи участі в ООС здійснюється в розмірі до 100,0 тис.грн на підставі рішення міської ради

 

 

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту