Чортків online

         З кожним роком зростає кількість хворих неврологічного профілю. Гломерулонефрит і інші нефрити мають агресивний прогресуючий перебіг, який через 2-3 роки дає невросклероз із нирковою недостатністю. Це приводить хворих до інвалідності. Такі хворі потребують гемодіалізу для підготовки до пересадки донорської нирки. Після пересадки хворі потребують спеціалізованого лікування.

        На даний час у Чортківській міській територіальній громаді налічується 5 хворих з хронічною нирковою недостатністю, що отримують курси програмного гемодіалізу.

        Всі вони отримують пенсію по інвалідності, але це не забезпечує в повній мірі їх матеріальні потреби. Вони весь час потерпають через свій стан здоров’я, обділені можливістю сприймати світ в усіх напрямках та забезпечити собі повноцінне життя у суспільстві, що значною мірою позначається як на моральній, так і матеріальній сторонах їхнього життя.

      Тому метою розробки цієї Програми є забезпечення реалізації життєвої необхідності отримання хворими з хронічною нирковою недостатністю курсів програмного гемодіалізу на базі КНП «Копичинецька комунальна лікарня».

       Завданнями Програми є фінансова підтримка хворих з хронічною нирковою недостатністю, що отримують курси програмного гемодіалізу, шляхом відшкодування вартості проїзду до КНП «Копичинецька комунальна лікарня».

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту