Роботи з благоустрою міста тривають
Працівниками КП “Чортків-дім” проводиться поточний ремонт по вулиці С. Бандери, 9/3.
В під’їзді ведуться відповідні роботи. Станом на сьогодні встановлено нові металеві двері та енергозберігаюче металопластикове вікно, на вході перед під’їздом поклали бруківку, залили бетоном сходинку, що веде до приміщення, а також ліквідовують обвалену штукатурку.
У ході ремонту передбачено побілку стін вапном, фарбування панель і перил для сходів.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
Останні новини

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

ДЕ ВЗЯТИ ЧИМАЛУ СУМУ КОШТІВ НА ВЛАСНИЙ ДІМ У СЕЛІ?
Саме для вирішення цього питання ще у 1998 році була започаткована державна та обласна …Читати далі
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО БЕЗКОШТОВНОЇ ЕКСКУРСІЇ ЧОРТКОВОМ!
З нагоди відзначення Дня Конституції України Туристично-інформаційний центр запрошує на безкоштовну екскурсію Чортковом. 28 …Читати далі
25 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ДЕРЖАВНОСТІ СЛОВЕНІЇ! ВІТАЄМО НАШИХ ПАРТНЕРІВ!
Чортківська громада щиро вітає місто-побратим Гросуплє із важливим для Словенії святом – Днем Державності, …Читати далі
ЧОРТКІВ ПРЕЗЕНТУВАВ СВОЇ ТУРИСТИЧНІ НАПРАЦЮВАННЯ КОЛЕГАМ ІЗ РІЗНИХ КУТОЧКІВ УКРАЇНИ
Чортківський туристично-інформаційний центр долучився до робочої зустрічі туристично-інформаційних центрів, організованої Тернопільським ТІЦом. В одному …Читати далі










