Роботи з благоустрою міста тривають
Працівниками КП “Чортків-дім” проводиться поточний ремонт по вулиці С. Бандери, 9/3.
В під’їзді ведуться відповідні роботи. Станом на сьогодні встановлено нові металеві двері та енергозберігаюче металопластикове вікно, на вході перед під’їздом поклали бруківку, залили бетоном сходинку, що веде до приміщення, а також ліквідовують обвалену штукатурку.
У ході ремонту передбачено побілку стін вапном, фарбування панель і перил для сходів.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
Останні новини

НОВИЙ КУБ ІЗ ПОРТРЕТАМИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ…
На площі Героїв Євромайдану, на жаль, встановили черговий куб із портретами та біографіями загиблих на …Читати далі
ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

ДЕ ВЗЯТИ ЧИМАЛУ СУМУ КОШТІВ НА ВЛАСНИЙ ДІМ У СЕЛІ?
Саме для вирішення цього питання ще у 1998 році була започаткована державна та обласна …Читати далі
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО БЕЗКОШТОВНОЇ ЕКСКУРСІЇ ЧОРТКОВОМ!
З нагоди відзначення Дня Конституції України Туристично-інформаційний центр запрошує на безкоштовну екскурсію Чортковом. 28 …Читати далі
25 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ДЕРЖАВНОСТІ СЛОВЕНІЇ! ВІТАЄМО НАШИХ ПАРТНЕРІВ!
Чортківська громада щиро вітає місто-побратим Гросуплє із важливим для Словенії святом – Днем Державності, …Читати далі










