З нагоди відзначення Дня працівників освіти заступник міського голови Роман Тимофій спільно з начальником управління освіти, молоді та спорту Людмилою Поліщук привітали педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл Чорткова з професійним святом.
За ініціативи міського голови Володимира Шматька та відповідно до наказу управління освіти, молоді та спорту від 27 вересня 2017 року № 145-к “Про виплату премії до Дня працівника освіти” усіх педагогічних працівників премійовано у розмірі 1000 гривень.
Колективи загальноосвітніх шкіл отримали подяки Чортківської міської ради за активну, творчу, результативну роботу по навчанню і вихованню учнів та ініціативний підхід до вирішення освітянських проблем, кращі працівники—грамоти управління освіти, молоді та спорту за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня вчителя.

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

ДЕ ВЗЯТИ ЧИМАЛУ СУМУ КОШТІВ НА ВЛАСНИЙ ДІМ У СЕЛІ?
Саме для вирішення цього питання ще у 1998 році була започаткована державна та обласна …Читати далі
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО БЕЗКОШТОВНОЇ ЕКСКУРСІЇ ЧОРТКОВОМ!
З нагоди відзначення Дня Конституції України Туристично-інформаційний центр запрошує на безкоштовну екскурсію Чортковом. 28 …Читати далі
25 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ДЕРЖАВНОСТІ СЛОВЕНІЇ! ВІТАЄМО НАШИХ ПАРТНЕРІВ!
Чортківська громада щиро вітає місто-побратим Гросуплє із важливим для Словенії святом – Днем Державності, …Читати далі
ЧОРТКІВ ПРЕЗЕНТУВАВ СВОЇ ТУРИСТИЧНІ НАПРАЦЮВАННЯ КОЛЕГАМ ІЗ РІЗНИХ КУТОЧКІВ УКРАЇНИ
Чортківський туристично-інформаційний центр долучився до робочої зустрічі туристично-інформаційних центрів, організованої Тернопільським ТІЦом. В одному …Читати далі













