У турнірі по більярду визначено переможців
У суботу 30 вересня 2017 р. завершився щорічний рейтенговий турнір на “Кубок міського голови“.
За підсумками фінального етапу переміг Андрій Семянів (94 бали),
ІІ місце у Миколи Зимака (78 балів),
ІІІ місце посів Ігор Рісний (74 бали).
Переможець і призери змагань відзначені грамотами й медалями міської ради.
Вже другий рік поспіль Андрій Семянів став володарем головного призу змагань – “Кубка міського голови”.
Останні новини

26 ЧЕРВНЯ У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ НАДАВАТИМЕ НЕЙРОХІРУРГ З БАГАТОРІЧНИМ ДОСВІДОМ РОБОТИ
У Чортківській центральній міській лікарні чергові професійні консультації надаватиме фахівець із багаторічним досвідом клінічної практики …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКА «ПЕРВИНКА» ЕКОНОМИТЬ ПОНАД ТРЕТИНУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ЗАВДЯКИ СОНЯЧНИМ ПАНЕЛЯМ
Чортківський центр первинної медико-санітарної допомоги доводить: енергонезалежність – це реальність, а не мрія. Завдяки встановленій …Читати далі
НОВИЙ КУБ ІЗ ПОРТРЕТАМИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ…
На площі Героїв Євромайдану, на жаль, встановили черговий куб із портретами та біографіями загиблих на …Читати далі
ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

ДЕ ВЗЯТИ ЧИМАЛУ СУМУ КОШТІВ НА ВЛАСНИЙ ДІМ У СЕЛІ?
Саме для вирішення цього питання ще у 1998 році була започаткована державна та обласна …Читати далі










