Чортків online

Представники благодійної організації з Голландії відвідали Чортків

Міський голова Володимир Шматько гостинно зустрів делегацію з 14 членів благодійної організації “WHOE” , “Допомога Східній Європі”( Apeldoorn, Нідерланди) та вручив пам’ятні подарунки.

З метою ознайомлення з життям та побутом українців, а також доцільності використання наданої допомоги, благодійники побували на Тернопільщині, зокрема, і в м. Чорткові.

Чортківська районна організація Товариства Червоного Хреста України співпрацює з організацією “WHOE” вже близько 6 років. За цей період у Чорткові отримали: меблі для лікарні, мати для спортивної школи, ліки, одяг, взуття та інші необхідні речі для малозабезпеченої категорії населення. 
До Міжнародного дня людей похилого віку 38 мешканців міста отримали подарунки від Товариства Червоного Хреста – продуктові набори вартістю 240 грн. кожний, спонсором закупівлі яких була ця благодійна організація.

Голландських гостей супроводжували заступник голови райдержадміністрації Іван Віват, волонтер Тернопільської організації Товариства Червоного Хреста України Лариса Сахарова, голова Чортківської районної організації Товариства Червоного Хреста України Ірина Соляник.

Учасники делегації залишились задоволені гостинністю та спілкуванням, а також цікавою екскурсійною програмою та домовились про подальшу співпрацю.

Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ

Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту