В катедральному соборі Верховних Апостолів Петра і Павла прощаються з тілами
Сьогодні, біля катедрального собору Верховних Апостолів Петра і Павла священики, представники міської і районної влади, студенти, громадськість зустріли тіла 52 (56?) воїнів ОУН-УПА в’язнів Чортківської тюрми, розстріляних нацистами у 1942р.
Громада зустрічала тіла загиблих з запаленими лампадками на колінах.
Священослужителі відправили панахиду, після чого рідні загиблих й усі бажаючі могли попрощатись з невинно убієнними.
Протягом дня продовжуватимуть відправляти панахиди.
Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
Останні новини

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

ДЕ ВЗЯТИ ЧИМАЛУ СУМУ КОШТІВ НА ВЛАСНИЙ ДІМ У СЕЛІ?
Саме для вирішення цього питання ще у 1998 році була започаткована державна та обласна …Читати далі
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО БЕЗКОШТОВНОЇ ЕКСКУРСІЇ ЧОРТКОВОМ!
З нагоди відзначення Дня Конституції України Туристично-інформаційний центр запрошує на безкоштовну екскурсію Чортковом. 28 …Читати далі
25 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ДЕРЖАВНОСТІ СЛОВЕНІЇ! ВІТАЄМО НАШИХ ПАРТНЕРІВ!
Чортківська громада щиро вітає місто-побратим Гросуплє із важливим для Словенії святом – Днем Державності, …Читати далі
ЧОРТКІВ ПРЕЗЕНТУВАВ СВОЇ ТУРИСТИЧНІ НАПРАЦЮВАННЯ КОЛЕГАМ ІЗ РІЗНИХ КУТОЧКІВ УКРАЇНИ
Чортківський туристично-інформаційний центр долучився до робочої зустрічі туристично-інформаційних центрів, організованої Тернопільським ТІЦом. В одному …Читати далі





























