Чортків online

Проект порядку денного тридцять шостої сесії Чортківської міської ради VІІ скликання 13 березня 2018 року

 1.Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 2017 рік.

 2.Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку  міста на 2018 рік.

 

 3.Про виконання Програми проведення культурно-мистецьких заходів в м. Чорткові  у  2017 році.

 4.Про затвердження Положення про управління культури, релігії та туризму Чортківської міської ради.

5.Про хід виконання міської Програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді на 2015 – 2017 роки у 2017 році.

  6.Про  виконання Програми забезпечення розроблення містобудівної документації (генерального плану міста Чортків ) за 2017 рік .

  1.   Про затвердження  Положення  про відділ муніципального розвитку, інновацій  та  енергоефективності  Чортківської міської ради

 8.Про затвердження параметрів громадського бюджету міста Чорткова на 2018 рік.

  1. 9. Про затвердження Положення про сектор з кадрових питань апарату Чортківської міської ради.

10.Про внесення змін до рішення міської ради від 10.02.2017 року № 523 «Про затвердження структури і чисельності апарату та виконавчих органів міської ради».

 11.Про направлення на навчання Чортківського міського голови Шматька В.П.

  1. Про затвердження Положення про організаційний відділ апарату Чортківської міської ради.

13.Про визначення Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг міста Чорткова.

  1. 14. Про співфінансування проекту “Реконструкція приміщень будівлі міської ради для розміщення Центру надання  адміністративних послуг  м. Чорткова»

15.Про прийняття  на баланс Чортківської міської ради нежитлових приміщень за адресою: м. Чортків вул. Тараса Шевченка, 34.

  1. Про передачу в оренду нежитлових приміщень за адресою: м. Чортків вул. Тараса Шевченка, 34 Управлінню соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністрації.
  2. Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності міської ради в новій редакції.

18.Про затвердження Порядку частково компенсації з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва

19.Про затвердження звіту про  виконання бюджету міста за  2017 рік.

20.Про внесення змін до рішення міської ради № 894 від 12 грудня 2017 року «Про міський бюджет на 2018 рік».

21.Про затвердження угоди між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою.

 22.Про затвердження Програми фінансової підтримки військової частини А -1915  м. Чортків

23.Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

24.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу громадянам безоплатно у власність земельних ділянок.

25.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  та передача їх у власність громадянам.

26.Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) окремими лотами.

Не погоджено.

27.Про внесення доповнень до рішення  міської  ради  від 12 грудня  2017 р. №907 «Про внесення змін до рішення  міської  ради від 11 серпня  2017 р. №766 «Про звільнення від  сплати  земельного  податку  на 2018 рік» (за зверненням  Чортківського МРВ Управління Служби безпеки України в Тернопільській області ).

28.Про зменшення ставки орендної плати за земельну ділянку по вул. Гранична-Бічна, 39 Б в м. Чорткові, яка перебуває в користуванні ПАТ «Чортківгаз».

Не погоджено.

29.Про надання дозволу релігійній організації «Парафія Святого Рівноапостольного Князя Володимира Великого» на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій орієнтовною площею 1,0000 га по вул. Князя Володимира Великого в м. Чорткові.

30.Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки по вул. Степана Бандери, 6 в м. Чорткові від 20.03.2008 р. (зареєстрований в Чортківському районному відділі Тернопільської регіональної філії центру ДЗК 10 квітня 2008 року за №040865400246), орендарем якої є Публічне акціонерне товариство «Державний Ощадний банк України».

31.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Міжшкільному навчально-виробничому комбінату трудового навчання та професійної орієнтації учнів Чортківської районної ради для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Степана Бандери,69 в м. Чорткові.

Не погоджено.

32.Про надання дозволу Чортківській районній державній адміністрації на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Олеся Гончара, 21Б в м. Чорткові.

33.Про надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення детального плану території (зміна цільового призначення земельної ділянки) для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. Князя Володимира Великого в м. Чорткові (за заявою Свідніцької Н.І.).

34.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1114 га у власність ОСББ «Бровари-70» для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. Броварова,70 в м. Чорткові.

Не погоджено.

35.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1013 га в постійне користування ОСББ «Сова-33» для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. Дмитра Пігути, 33 в м. Чорткові.   

36.Про надання дозволу Фучилі Роману Романовичу, Топорівському Івану Івановичу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки орієнтовною площею 0,0300 га  в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  по вул. Князя Володимира Великого, 10-А в м. Чорткові.

37.Про надання дозволу Кобелі Тарасу Ярославовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0471 га у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Дениса Січинського,16 в м. Чорткові.

38.Про затвердження комісійного акту Нісевичу Богдану Івановичу щодо непорушення межі земельної ділянки площею 0,0409 га по вул. Білецька, 34 А в м. Чорткові.

39.Про надання дозволу Захарчук Оксані Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0800 га у власність для ведення садівництва по вул. Лісова в м. Чорткові.

Не погоджено.

40.Про надання дозволу ОСББ «Віталька» на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в постійне користування, орієнтовною площею 0,5510 га для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. Романа Шухевича, 2А в м.Чорткові.

41.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Чортківському комбінату комунальних підприємств Чортківської міської ради для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування по вул. Олеся Гончара, 21 в м. Чорткові.

42.Про  депутатський  запит депутата Чортківської міської ради  Лесейко З.В.

43.Різне.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту