Чортків online

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО засідання виконавчого комітету

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

засідання виконавчого комітету

Чортківської міської ради

19 квітня 2018 року

 

 

 1. Про роботу Чортківського комунального центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Дорога в життя» за звітний період 2017 року.

 

 1. Про роботу міського комунального підприємства Чортківський комбінат комунальних підприємства за 2017 рік – 1-ий квартал 2018 року 2017 рік.

 

 1. Про стан дотримання антикорупційного законодавства в місті Чорткові.

 

 1. Про надання дозволу на продовження використання озвучення фестивалю Єпархіальному управлінню Бучацької Єпархії Української Греко-Католицької церкви.

 

 1. Про відновлення роботи груп плавання та встановлення плати за заняття спільно батьків і дітей в навчально-оздоровчому комплексі (басейні).

 

 1. Про списання біологічних активів.

 

 1. Про погодження місця для надання послуг у сфері організації відпочинку та розваг ФОП Барабашу Павлу Віталійовичу.

 

 1. Про погодження місця для надання послуг у сфері організації відпочинку та розваг в період святкування Дня міста Чорткова.

 

 1. Про надання дозволу на укладення договорів оренди елемента благоустрою між Чортківською міською радою та ФОП Зінкевич Іриною Олександрівно.

 

 1. Про надання дозволу на укладення договорів оренди елемента благоустрою між Чортківською міською радою та ФОП Будняк Романом Богдановичем.

 

 1. Про погодження місця для надання послуг у сфері  організації відпочинку та розваг ФОП Міцу Ігорю Михайловичу.

 

 

 1. Про погодження місця для надання послуг у сфері  організації відпочинку та розваг ФОП Будняку Роману Богдановичу

 

 1. Про надання дозволу КП Чортківське ВУВКГ» на безоплатну передачу причепа тракторного на баланс КП « Парковий культурно-спортивний комплекс».

 

 1. Про надання дозволу комунальному підприємству «Чортківський комбінат комунальних підприємств» на безоплатну передачу дерева тополі в кількості 10 м.куб.

 

 1. Про надання (відмову) містобудівних умов та обмежень на «Будівництво індивідуального гаражу» по вул.. Незалежності в місті Чорткові.

 

 1. Про надання (відмову) дозволу ФОП Батрин Ганні Василівні на встановлення літнього майданчика по вул. Тараса Шевченка, 6.

 

 1. Про надання (відмову) дозволу Самсонову Антоніну Григоровичу на встановлення літнього майданчика по вул. Тараса Шевченка.

 

 1. Про надання (відмову) дозволу ФОП Дмитрів Ганні Михайлівні на встановлення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності по вул. Князя Володимира Великого м Чорткові.

 

 1. Про присвоєння поштової адреси на нежитлове підвальне приміщення по вул. Князя Володимира Великого,20А приміщення 1, в м. Чортків, власник ТзОВ «Серет – Інвест».

 

 1. Про затвердження комплексної схеми розміщення та архітипів тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в місті Чорткові.

 

 1. Про звільнення території міста Чорткова від незаконно розміщеної тимчасової споруди по вул. Незалежності в м. Чортків.

 

 1. Про звільнення території міста Чорткова від незаконно розміщених тимчасових споруд (металевих гаражів) по вул. Князя Володимира Великого,16 в м. Чортків.

 

 1. Про надання дозволу КП «Чортківському комбінату комунальних підприємств» на видалення зелених насаджень на території міста Чорткова.

 

 1. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул. Євгена Коновальця, 13 місті Чорткові.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту