Чортків online

Західна промислова зона Чорткова зацікавила експертів

Аби допомогти Чорткову залучити іноземних інвесторів шляхом створення індустріального парку у західній промисловій зоні («Green field»), до нашого міста завітали експерти Програми “U-LEAD з Європою” Василь Федюк та Душан Кулка, а також представники Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні Андрій Павлів та Ольга Сивак.

На зустрічі із експертами були присутні міський голова Володимир Шматько, його заступник Роман Тимофій, а також начальник відділу з економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності Світлана Черниш.

Офіс залучення інвестицій (UkraineInvest) – постійно діючий дорадчиий орган при Кабінеті Міністрів України, що був створений постановою Уряду в жовтні 2016 року з метою залучення в Україну прямих іноземних інвестицій та вдосконалення іміджу держави як привабливої для інвестування країни.

Представники цього Офісу моніторять усі вільні земельні ділянки в Україні та запрошують туди інвесторів. 
На думку експертів Андрія Павліва та Ольги Сивак, західна промислова зона є оптимальною локацією для створення індустріального парку.

Експерти Програми «U-LEAD з Європою» Василь Федюк та Душан Кулка у червні цього року попередньо обстежили промислові ділянки Тернопільської області і західну промислову зону міста Чорткова, зокрема.

Душан Кулка зазначив, що завдяки Програмі «U-LEAD» вдасться розробити концепцію створення індустріального парку та відповідну юридичну документацію для того, аби такий парк у Чорткові нарешті почав функціонувати.

  

Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМ

Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту