КОНКУРС З ВІДБОРУ ЕКСПЕРТІВ
11.09.2018 р.
Чортківська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної форми власності, що запропоновані для оренди та приватизації в 2018 році .
1. Назва об’єкта: частина стіни адміністративної будівлі.
Місцезнаходження: м. Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21.
Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для передачі в оренду.
Відомості про об’єкт: частина стіни І-го поверху з південної сторони адміністративної будівлі Чортківської міської ради, площею 2 кв.м..
2. Назва об’єкта: частина стіни житлового будинку.
Місцезнаходження: м. Чортків, вул. Тараса Шевченка, 39.
Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для передачі в оренду.
Відомості про об’єкт: частина стіни І-го поверху з південної сторони житлового будинку, загальною площею 2 кв.м..
3. Назва об’єкта: нежитлове приміщення
Місцезнаходження: м. Чортків, вул. Богдана Лепкого, 1А.
Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для приватизації об’єкта.
Спосіб приватизації: продаж на аукціоні
Відомості про об’єкт: нежитлове приміщення загальною площею 439,8 кв.м.
Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії необхідні документи, з переліком яких можна ознайомитися за адресою: Чортківська міська рада кабінет №16, вул. Тараса Шевченка,21, м.Чортків або за телефоном (03552) 2-03-85.
Конкурсну документацію слід подавати до загального відділу міської ради за адресою: м. Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21, каб. 5 (з відміткою «На конкурс») за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу . Останній день подачі заяв – 26 вересня 2018 року о 16.00.
Конкурсна пропозиція претендента подається окремо в запечатаному конверті ( з відміткою «Пропозиція на конкурс») і має містити пропозицію щодо вартості виконаних робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, рецензію на звіт, а також терміну виконання робіт в календарних днях.
Конкурс відбудеться 01 жовтня 2018 року о 10.00 за адресою: 48500, м. Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21, каб. 16, тел. для довідок: (03552) 20385.
Останні новини
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі