Чортків online

«Зарядись інформацією»

26 жовтня 2018 року відбулося урочисте відкриття «СМАРТ» лавок  у Чорткові. Це стало можливе завдяки спільному  проекту ГО «Ініціатива» та Чортківської міської ради, завдяки субгрантовому проекту «EE-Community» «Зарядись інформацією», який фінансується Міжнародним Вишеградським Фондом за сприяння Асоціації “Енергоефективні міста України» .  

На центральній площі Героїв Небесної Сотні встановлено «розумні лавки» із фотовольтаїкою, Wi-Fi та інформаційним табло, де мешканці та гості міста зможуть ознайомитися з відновлюваними джерелами енергії, альтернативними видами палива та поточним напрямом державної політики у сфері енергетики. Дані «розумні лавки» корисні як для місцевих жителів, так і для туристів, студентів, оскільки центральна площа є публічним простором, де проходить активне соціальне життя, забезпечуючи їм доступ до інформації, спілкування та можливістю зарядки гаджетів від сонячних панелей. Вже сьогодні на лавці розміщено інформаційні плакати з програмою Чортківської міської ради по сприянню впровадженню відновлювальних джерел енергії мешканцями нашого міста шляхом відшкодування частини вартості матеріалів на встановлення сонячних електростанцій. Міська рада, яка взяла на себе зобов’язання зменшити викиди парникових газів та поширювати використання поновлюваних джерел енергії, буде мотивувати до нових проектів, які підтримують виробництво та використання екотехнологій.            

Даний проект є яскравим прикладом об»єднання спільних зусиль неурядових організацій, громадськості, органів місцевого самоврядування до вирішення проблем із енергозбереження та глобального потепління в цілому. 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту