Обрано підрядника з впровадження енергоефективних заходів у найбільшій школі міста Чорткова!
За підсумками проведеного Чортківською міською радою тендеру на визначення підрядника з впровадження енергоефективних технологій і заходів з термомодернізації будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, переможцем стало ТОВ «Енергосервісна компанія «Адамсон» (м. Івано-Франківськ). Ця фірма співпрацює з НЕФКО та має позитивні відгуки закладів освіти, де фахівцями компанії проводились роботи з утеплення фасадів, заміни і встановлення вікон, дверей. Хід проведення тендеру, пропозиції усіх компаній, які подали заявку на проведення відповідних робіт, були перевірені представниками НЕФКО.
У ході зустрічі начальником управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради Людмилою Поліщук підписано договір про співпрацю з представниками ТОВ «Енергосервісна компанія «Адамсон».
Володимир Шматько:
«Місто Чортків продовжує впевнено крокувати до своєї мети – набути статусу енергоефективного міста.
Співпраця зі скандинавським фондом НЕФКО і, як наслідок, отриманий кредит у сумі 8 млн грн. під 3 % річних у гривні для втілення проекту «Термосанація будівлі загальноосвітньої школи №5», є важливим кроком у напрямку енергозбереження міста Чорткова».
Як відомо, у травні 2017 року проектна пропозиція «Темосонація будівлі Чортківської ЗОШ № 5» була відібрана міжнародною фінансовою організацією «Північна Екологічна Фінансова Корпорація (НЕФКО)». Допомога НЕФКО полягає у тому, що місту Чорткову надається кредит у сумі близько 8 млн. грн. під 3% річних на 5 років із щоквартальним погашенням кредиту рівними платежами відповідно до договору. Вагомим досягненням стало додаткове виділення у рамках цього проекту Фондом Е5Р грантових коштів у сумі 2 628 624 грн. для реалізації проету на безповоротній основі, без сплати жодних відсотків.
Проектом впровадження енергоефективних технологій і заходів з термомодернізації будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 передбачено:
- теплоізоляцію трубопроводів та запірної арматури системи опалення
- встановлення модульного індивідуального теплового пункту
- встановлення термостатичних регуляторів на опалювальні прилади
- заміну старих вікон та дверей на енергозберігаючі
- утеплення фасаду стін (утеплення проводитиметься мінеральною ватою, товщина якої 10 см)
- вдосконалення вентиляції з системою рекуперації
- реконструкцію даху.
За словами начальника управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради Людмили Поліщук проведення ремонтних робіт розпочнеться вже цього року, опісля отримання першого траншу по кредитному договору.
Сектор з питань внутрішньої політики з громадськими організаціями та ЗМІ
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі