Чортків online

У міській раді відбулась презентація концепції індустріального парку «Чортків-Захід»

Під час заходу експерт з питань залучення інвестицій Програми “U-LEAD з Європою” Душан Кулка та радник  Програми Василь Федюк представили присутнім експертний висновок та концептуальний дизайн створення і функціонування індустріального парку «Чортків-Захід».

Розповідаючи про успішний досвід у створенні індустріальних парків сусідніх країн, Василь Федюк зазначив, що при обстеженні промислової ділянки  у червні цього року він сказав: «Так виглядає успішна промислова зона!»

Директор Установи «Агенція регіонального розвитку в Тернопільській області» Володимир Василевський представив аналіз вигод та витрат створення індустріального парку та висновок щодо доцільності створення такого парку.

Захід проходив за участі Чортківського міського голови Володимира Шматька, депутатського корпусу, працівників міської ради, освітян, представників громадських організацій та жителів міста.

Очільник міста ознайомив присутніх з висновками членів робочої групи (структурних підрозділів, комунальних та сервісних підприємств і організацій) щодо можливості інженерно-технічного забезпечення індустріального парку.

Присутні виявили неабияку зацікавленість тематикою зустрічі, адже відомо, що створення індустріального парку привабить до Чорткова інвесторів. На усі поставлені запитання, експерти надали вичерпні відповіді.

Підводячи підсумки зустрічі міський голова Володимир Шматько зазначив: «Створення індустріального парку – важливе рішення, яке має прийняти влада разом з громадськістю міста.

В Україні створено 35 індустріальних парків, проте наша з вами мета – створити успішний індустріальний парк у Чорткові, що сприятиме розвитку нашого міста!

Попри численні переваги, серед яких – зручне транспортне сполучення з містом та доступ до підключення інженерних комунікацій, є багато пунктів, які потребують наполегливої та копіткої праці.

Проте, у нашої промислової зони є вагома прерогатива – розмір ділянки складає 97 га! Цей аргумент не тільки позиціонуватиме наш індустріальний парк, як найбільший парк у Західній Україні, а й  сприятиме залученню інвестицій».

 

 

Сектор з питань внутрішньої політики з громадськими організаціями та ЗМІ

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту