Чортків online

Про роботу міського краєзнавчого музею

На черговій 46 сесії міської ради заслухано звіт про роботу Чортківського міського комунального краєзнавчого музею за рік діяльності в. о. директора Ольги Чорпіти.

Зокрема, зазначалось, що за звітний період спеціалістами музею організовано ряд виставкових робіт, повсякчасно ведеться науково-освітня робота, проводяться екскурсії містом для туристів та ін.

Міський голова Володимир Шматько, звертаючись до присутніх, зазначив, що стан музею, який перейшов у підпорядкування міської ради у 2014 році, знаходиться у незадовільному стані. Мер запропонував обрати спільну з громадськістю позицію для визначення подальших чітких кроків у напрямку розвитку краєзнавчого музею.

Заслухавши та обговоривши інформацію в. о. директора Чортківського міського комунального краєзнавчого музею Ольги Чорпіти, депутати вирішили взяти її до відома та вважати роботу музею задовільною.  Також керівництву музею рекомендовано посилити співпрацю з управлінням освіти, молоді та спорту міської ради щодо залучення учнівської молоді до вивчення історії рідного міста, кращого пізнання історичних подій, що відбувалися на теренах нашого краю.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту