Чортків online

проект порядку денного сорок  восьмої   сесії Чортківської міської ради

ПРОЕКТ

порядку денного  сорок  восьмої   сесії

Чортківської міської ради VІІ скликання  11  грудня  2018 року

 

 1.Про роботу комунального  підприємства «Чортківський комбінат комунальних підприємств» за звітній період 2018 року.

 1. Про роботу комунального підприємства «Чортківський культурно – спортивний комплекс» за звітній період 2018 року.

3.Про хід виконання  Програми  надання  адресної грошової допомоги  громадянам  м. Чорткова на 2018 рік.

 1. Про звіт голів постійних комісій міської ради.
 2. Про роботу Чортківського комунального центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Дорога в життя» з відділенням денного перебування за поточний період  2018 року.
 3. Про затвердження Положення Чортківського комунального центру

комплексної  реабілітації осіб з інвалідністю «Дорога в життя» з відділенням денного  перебування м. Чорткова  Тернопільської області в новій редакції.

7.Про затвердження  Методики визначення базового рівня споживання паливно-енергетичних ресурсів та води бюджетними установами міста Чорткова.

 1. Про затвердження Програми ведення та створення технічного комплексу геоінформаційної системи та геопорталу містобудівного кадастру м. Чортків.
 2. Про затвердження Програми забезпечення розроблення (оновлення) містобудівної документації в місті Чорткові на 2019 рік.
 3. Про присвоєння назви вулиці «Юрія Гагаріна бічна» м. Чортків.
 4. Про затвердження Програми «Чортків-SmartCity 2019 -2022 роки».
 5. Про затвердження Програми «Безпечне місто 2019 -2022 роки».
 6. Про внесення змін  в рішення міської ради від  23 грудня 2016 року № 486 «Про  затвердження Програми надання адресної грошової допомоги  громадянам  м. Чорткова на 2017-2019 роки».
 7. Про внесення  змін  в рішення міської ради від 12 грудня 2017 року № 908 «Про  затвердження  Програми підтримки розвитку місцевого самоврядування та депутатської діяльності міста Чорткова на 2018-2020 роки».
 8. Про затвердження Статуту Чортківського міського комунального краєзнавчого музею Чортківської міської ради Тернопільської області

в новій редакції.

 1. Про затвердження Статуту Чортківської міської  музичної школи Чортківської  міської  ради  Тернопільської  області  в  новій  редакції.
 2. Про внесення змін  до  рішення міської ради від 12 грудня  2017 № 891 «Про затвердження Програми розвитку культури в м. Чорткові на 2018-2020 роки».
 3. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для правопорушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, на території міста Чорткова на 2019-2021 роки.
 4. Про внесення змін  до  рішення  міської  ради від  12.12.2017 року  № 899 “Про  затвердження Програми  охорони довкілля, раціонального   використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки міста Чорткова на 2018-2020 роки”.
 5. Про затвердження Програми стимулювання громадян м. Чорткова, направлених Чортківським об’єднаним міським військовим комісаріатом       для проходження військової служби за контрактом  у Збройні Сили України у  2019 році.
 6. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 9 місяців 2018 року.
 7. Про внесення змін до рішення міської ради № 894 від 12 грудня 2017 року «Про міський бюджет на 2018 рік».

23.Про внесення змін до угод  укладених з Чортківською районною радою.

24.Про внесення змін до рішення міської ради від 13 листопада 2015 року №15 « Про затвердження  Положення  про  постійні депутатські комісії Чортківської міської ради VII скликання»

 1. Про затвердження плану роботи Чортківської міської ради на І півріччя 2019 року.

26.Про  виділення  коштів  для надання  матеріальної допомоги

 1. Про розірвання договору оренди комунального майна між Чортківською міською радою та  ФОП Скрипкою І.С.
 2. 28. Про затвердження плану діяльності Чортківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.
 3. Про затвердження Плану місцевого економічного розвитку на 2019-2020 роки
 4. Про затвердження Програми розвитку паліативної та хоспісної допомоги в м. Чорткові на 2019-2021 роки.
 5. Про затвердження детального плану території під розміщення індустріального парку обмеженого вулицями Ягільницька та Об’їзна в м. Чорткові та надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

32.Про затвердження детального  плану території для розміщення фотоелектричної станції в межах вул. Ягільницька та вул. Об’їзна (на території західної промислової зони) в м. Чортків Тернопільської області та надання дозволу ПП «Сонячне плюс 2018» на розроблення проекту землеустрою.

 1. Про доповнення до рішення міської ради від 21 червня 2018 р. № 1106 «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік» (за зверненням начальника державної установи «Чортківська установа виконання покарань (№ 26)», головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня»).

34.Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

35.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу громадянам безоплатно у власність земельних ділянок.

36.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  та передача їх у власність громадянам.

 1. Про надання дозволу Управлінню культури, релігії та туризму Чортківської міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки по вул. Степана Бандери в м. Чорткові.
 2. Про надання дозволу комунальному підприємству «Чортків-дім» на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1290 га в постійне користування для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул. Богдана Лепкого, 1А в м. Чорткові.
 3. Про надання дозволу Вітровій Наталії Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0550 га в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Незалежності, 58 в м. Чорткові
 4. Про надання дозволу Свідніцькому Михайлу Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Ягільницька в м. Чорткові.
 5. Про надання дозволу Гевку Володимиру Євстахійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Ягільницька в м. Чорткові.
 6. Про надання дозволу Марциніву Юрію Якимовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0050 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Млинарській в м. Чорткові.
 7. Про надання дозволу Жуку Володимиру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0056 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Фредеріка Шопена в м. Чорткові.
 8. Про надання дозволу Мудрику Юрію Андрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0086 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Незалежності,135-А, приміщення 14 в м. Чорткові.
 9. Про надання дозволу Білоусу Андрію Ярославовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1200 га у власність для ведення садівництва по вул. Весняна в м. Чорткові.
 10. Про надання дозволу Мерлавській Анжелі Павлівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1095 га в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування нежитлової будівлі, складу ) по вул. Заводська,26-А в м. Чорткові.
 11. Про погодження поділу земельної ділянки по вул. Незалежності,68-Є в м. Чорткові та надання її частини в оренду ПП «БК Сатурн» .
 12. Про надання дозволу Батрину Івану Павловичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0400 га в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Князя Володимира Великого,10-Г в м. Чорткові.
 13. Про надання дозволу ТОВ «ГК Енергоперспектива» на укладення договору оренди земельної ділянки площею 0,5379 га по вул. Білецька,2-В в м. Чорткові.

50.Про надання дозволу ТОВ «АМК ОІЛ» на укладення договору оренди земельної ділянки площею 0,1538 га по вул. Богдана-Ігоря Антонича, 3 в м. Чорткові.

51.Про надання дозволу ТОВ «ТЕРА» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1, 8543 га в оренду для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової  інфраструктури по вул. Вигнанська, 1 в м. Чорткові.

 1. Про надання дозволу Джурбій Парасковії Дмитрівні на розроблення проекту землеустрою (зміна цільового призначення) щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Вигнанська в м. Чорткові.
 2. Про надання дозволу Джурбій Іванні Іванівні на розроблення проекту землеустрою (зміна цільового призначення) щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0960 га у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Вигнанська в м. Чорткові.
 3. Про надання дозволу Джурбій Парасковії Дмитрівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1020 га в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Вигнанська в м. Чорткові.
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та передачу у власність Вітіву Андрію Ігоровичу площею 0,0612 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Лісова,83 в м. Чорткові.

56.Про затвердження оціночної вартості земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0124 га,  що продається  Довгань Людмилі Миколаївні по вул. Монастирська, 2 Г в м. Чорткові.

57.Про затвердження оціночної вартості земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0300 га,  що продається  Окіпному Ярославу Романовичу по вул. Богдана Хмельницького,14-А в м. Чорткові.

58.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в постійне користування Міжшкільному навчально-виробничому комбінату трудового навчання і професійної орієнтації учнів Чортківської районної ради Тернопільської області земельної ділянки, площею 0,4780 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул.Степана Бандери,69 в м.Чорткові.

 1. Про затвердження комісійного акту Завгородній Наталії Миронівні щодо непорушення межі земельної ділянки площею 0,0602 га по вул. Олекси Довбуша,10 в м. Чортків.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в постійне користування Чортківській Дяківсько-Катехитичній Академії ім. Священномученика Григорія Хомишина Бучацької єпархії УГКЦ земельної ділянки площею 2,1419 га для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул. Монастирська,2 в м.Чорткові.
 3. Про скасування рішення виконавчого комітету Чортківської міської ради від 10 жовтня 2018 року № 266 «Про надання дозволу гр. Степанову Михайлу Дмитровичу на встановлення тимчасової споруди для господарських потреб, зберігання інвентарю та власного майна по вул. Чортківська, 15 в м. Чортків».

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту