Чортків online

Охорона праці

Управлінням освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради для керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста Чорткова  проведено нараду-семінар, одним із питань порядку денного  є аналіз стану умов і безпеки праці у загальноосвітніх навчальних закладах міста Чорткова, проведення  профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних факторів під час проведення навчального процесу.

У своєму виступі cтраховий експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області В. Побуринний наголосив, що питання охорони праці і безпеки життєдіяльності дедалі є невід’ємною частиною в організації навчально-виховного процесу,  адже дотримання встановлених норм та правил з охорони праці – це одна з найважливіших складових її ефективної діяльності.

Чортківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області спільно з управлінням освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради ініціює та  долучається до проведення конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», присвяченого Дню охорони праці в Україні,  який відзначається щорічно 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці згідно з Указом Президента України. Конкурс  стартує 15 лютого 2019 року,  підсумки та нагородження переможців  відбудеться 26 квітня 2018 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник Чортківського

відділення управління виконавчої

дирекції Фонду соціального страхування

України в Тернопільській області                                   Л.В.Борова 

Рубрики: Оголошення

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту