Виконком: тарифи, бібліотеки та звіти
Окрім питань, що стосувались Чортківської спеціалізованої школи-інтернат № 3 спортивного профілю імені Романа Ільяшенка, виконавчий комітет розглянув чимало важливих питань.
Зокрема, розглянувши клопотання начальника КП «Чортків дім» Галини Олійник, члени виконкому вирішили провести коригування тарифу на послугу з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, встановивши його в розмірі 3,08 грн за 1м² з ПДВ для усіх абонентів КП«Чортків дім».
Коригування тарифу зумовлене виключно збільшенням розміру мінімальної заробітної плати із 1 січня 2019 року. Відтак, мінімальна зарплатня зросла орієнтовно на 12%, отже і тариф на послуги утримання будинків, споруд та прибудинкових територій збільшився рівно у такій же пропорції – із 2,75 грн до 3,08 грн за 1м² з ПДВ. Рішення набирає чинності з 1 березня 2019 року.
Розглянувши звернення директора КП «Парковий культурно-спортивний комплекс» Володимира Снігура, члени виконавчого комітету вирішили надати дозвіл комунальному підприємству на придбання та реєстрацію автомобіля «Volkswagen Transport» (вантажний фургон 1998 р.в.).
Також члени виконкому заслухали та схвалили звіт про виконання міського бюджету за 2018 рік. Окрім того, взяли до відома інформацію начальниці управління культури, релігії та туризму Ольги Дембіцької та визнали роботу її управління задовільною.


У ЦЕНТРІ КУЛЬТУРНИХ ПОСЛУГ ОБЛАШТУЮТЬ ВБИРАЛЬНЮ ДЛЯ МАЛОМОБІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ
У Центрі культурних послуг імені Катерини Рубчакової розпочалися ремонтні роботи з облаштування вбиральні для …Читати далі
УКРАЇНСЬКОМУ ВІЙСЬКУ ПОТРІБЕН ВАШ ДОНАТ!
Командування військової частини А4355 Десантно-штурмовий військ Збройних Сил України звертається з проханням долучитись до …Читати далі
У СІЧНІ В ПОЛОГОВОМУ ЧОРТКОВА НА СВІТ З’ЯВИЛОСЬ 25 НЕМОВЛЯТ
За перший місяць 2026 року в пологовому відділенні Чортківської центральної міської лікарні на світ з’явилося …Читати далі
ВЕРИФІКУВАТИ STARLINK МОЖНА У ЦНАПІ ЧОРТКОВА
У відповідь на те, що росія використовує дрони зі Starlink, уряд ухвалив постанову про …Читати далі
БЕЗПРЕЦЕНДЕНТНА ДЛЯ ЧОРТКОВА ТВОРЧА ПОДІЯ!
Запрошуємо на благодійний концерт «Я – просто жінка!» з нагоди Дня української жінки, що …Читати далі






