Чортків online

Проект порядку денного засідання виконавчого комітету

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

засідання виконавчого комітету

Чортківської міської ради

27 лютого 2019 року

 

 1. Про роботу Чортківського міського комунального закладу «Палац дітей та юнацтва» за 2018 рік.

 

 1. Про затвердження плати за торгове місце на Чортківському міському комунальному ринку.

 

 1. Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку при Чортківському виконавчому комітеті міської ради.

 

 1. Про включення громадян в списки квартирного обліку для покращення житлових умов.

 

 1. Про затвердження розрахунків по відшкодуванні різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання і водовідведення.

 

 1. Про встановлення розміру плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта доступу.

 

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації до проекту «Реконструкція водопроводу по вул. Т.Шевченка в м. Чортків Тернопільської області».

 

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації до проекту “Реконструкція каналізаційної мережі по вул. Залізнична, Середня, Січових Стрільців, Шопена, Стрімка, Замкова мікрорайону «Залізничний»  в   м. Чортків Тернопільської області”.

 

 

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації до проекту “Реконструкція водопроводу по вул. Січинського і вул. С.Бандери в м. Чортків Тернопільської області”.

 

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації до проекту “Реконструкція водопроводу по вул. Монастирська і вул. Незалежності в м. Чортків Тернопільської області”.

 

 

 1. Про затвердження Додатків до Титульного списку № 3 та № 4 об’єктів вулично-шляхової мережі міста Чорткова по поточному ремонту на 2018рік.

 

 1. Про надання дозволу комунальному підприємству «Чортків дім» прийняти на баланс та обслуговування будинок № 20 А по вул. Кн. В.Великого у місті Чорткові.

 

 1. Про надання дозволу комунальному підприємству «Чортків дім» на списання з балансу будинку № 60/1 по вул. Ст. Бандери.

 

 1. Про надання дозволу КП « Чортківський комбінат комунальних підприємств» на видалення зелених насаджень по вул. Монастирська в м. Чортків.

 

 1. Про надання ( відмову у наданні) дозволу ФОП Ковтуну Андрію Анатолійовичу на встановлення літнього майданчика.

 

 1. Про внесення змін (відмову у внесенні змін) в рішення виконавчого комітету від 05.07.2017 №239 «Про надання дозволу ФОП Петришину Анатолію Олексійовичу на розміщення зовнішньої реклами – кронштейна на електроопорі в м. Чортків по вул. по вул. Кн. В.Великого.

 

 1. Про надання (відмову у наданні) дозволу  ФОП Бабію Анатолію Ярославовичу на розміщення зовнішньої реклами-штендера в м. Чортків на розі вул. Сонячна та вул. Степана Бандери.

 

 1. Про зміну поштової адреси на квартиру №33по вул. Січових Стрільців,7 в м. Чортків. Власники – Свистун Дарія Степанівна, Свистун Мирослав Павлович, Свистун Андрій Мирославович, Свистун Марта Михайлівна, Свистун Петро Андрійович, Свистун Павло Андрійович.

 

 1. Про присвоєння поштової адреси на житловий будинок, господарські будівлі та споруди по вул. Романа Шухевича,7 м. Чортків. Власник – Барилюк Галина Тарасівна.

 

 1. Про присвоєння поштової адреси на житловий будинок по вул. Затишна м. Чортків. Власник – Кобзей Андрій Володимирович.

 

 1. Про присвоєння поштової адреси на житловий будинок, господарські будівлі та споруди по вул. Михайла Грушевського,21Б м. Чортків. Власник – Іваськів Стефанія Михайлівна.

 

 1. Про присвоєння поштової адреси на житловий будинок, господарські будівлі та споруди по вул. Копичинецька, 89 м. Чортків. Власник – Старик Марія Михайлівна.

 

 

 1. Про присвоєння поштової адреси на житловий будинок, по вул. Весняна м. Чортків. Власник – Рудий Олег Іванович.

 

 1. Про присвоєння поштової адреси на нежитлові будівлі по вул. Вигнанська,1А м. Чортків. Власник – Джурбій Парасковія Дмитрівна.

 

 1. Про присвоєння поштової адреси на нежитлові будівлі по вул. Вигнанська,1 м. Чортків. Власник – ТзОВ «ТЕРА».

 

 1. Про погодження (відмову у погодженні) місця для надання послуг у сфері організації відпочинку та розваг ФОП Компанієць Євгенію Валерійовичу.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 3-91-19
тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua