28 квітня – Всесвітній день охорони праці. «Охорона праці на роботі майбутнього» — девіз Всесвітнього дня охорони праці 2019
Міжнародна організація праці (МОП) заснована у 1919 р. для підтримки демократії та соціального діалогу, боротьби з бідністю й безробіттям, заборони використання дитячої праці. У 2019 р. МОП святкує 100-літній ювілей. Саме тому День охорони праці 2019 організація планує присвятити аналізу своєї сторічної діяльності, спрямованої на поліпшення рівняохорони праці. У майбутньому МОП продовжить рухатися цим шляхом з урахуванням тих значних змін, які відбуваються у технологіях, демографічній ситуації, організації праці та кліматі.
Всесвітній день охорони праці, який відзначають 28 квітня, у 2019 р. стане лише початком всесвітніх подій та заходів, присвяченим охороні праці на роботі майбутнього, що триватимуть протягом усього року. Як зазначає Міжнародна організація праці, завдяки знанням та досвіду, накопиченим за 100 років, вона готова зрозуміти і прийняти ті виклики, які виникатимуть на шляху до бажаних змін у сфері праці.
МОП підготує глобальний звіт з цього приводу, поділившись історією про 100-річне збереження життя та пропагування безпечного та здорового робочого середовища. У цьому звіті буде відображена еволюція охорони праці, починаючи з періоду до заснування МОП у 1919 р. Крім того, у ньому будуть визначені основні поворотні моменти, які вплинули на цю сферу, а також на те, в який спосіб МОП сприяє підвищенню рівня охорони праці.
Важливо також, що у глобальному звіті будуть висвітлюватися ті зміни у графіку роботи, технологіях (цифровізація та інформаційні й комунікаційні технології, робота платформ, автоматизація та робототехніка), а також демографічні, глобалізаційні, кліматичні й інші чинники, які впливають на динаміку розвитку охорони праці та характер професій у цій сфері, незважаючи на нові і старі ризики та відмінності, що існують між розвинутими країнами та країнами, що розвиваються.
Чортківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі