ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ
ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ
В житті кожної дитини є миттєвості, які вона хоче відобразити в своїй уяві чи на малюнку: навколишній світ, оточуючі предмети, близьких і дорогих людей, барвисті спогади про відпочинок та інше.
З нагоди відзначення 28 квітня 2019 року Дня охорони праці в Україні під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці» гуманітарним відділом Заводської селищної ради спільно з Чортківським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області було проведено конкурс дитячого малюнка для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Заводської ОТГ під гаслом : «Охорона праці очима дітей».
Головна мета конкурсу полягає не тільки у визначенні кращих малюнків, а й у формуванні культури безпеки праці майбутнього працівника, його відповідального ставлення до виконання покладених завдань, усвідомлення своєї ролі у забезпеченні безпечних умов праці в майбутньому.
Своїми творами юні художники закликають дорослих серйозно ставитися до безпеки на робочих місцях і дбати про своє здоров’я та здоров’я оточуючих людей. Як знаки оклику, малюнки стверджують: щастя там, де діти впевнені, що дочекаються батьків з роботи.
23 квітня 2019 року у Заводській ЗОШ I-III ступенів Заводської селищної ради відбулось нагородження переможців конкурсу.
Грамоти переможців у трьох вікових групах отримали :
- Василик Аліна – 1 місце у 1 групі.
- Кука Володимир – 2 місце у 1 групі.
- Мерена Матвій – 2 місце у 1 групі.
- Геба Вероніка – 3 місце у 1 групі.
- Копистинський Максим – 1 місце у 2 групі.
- Мерена Вікторія – 2 місце у 2 групі.
- Гонтарук Марта – 2 місце у 2 групі.
- Анферов Олександр – 3 місце у 2 групі.
- Гонтарук Марта – 3 місце у 2 групі.
- Шпаковська Сабіна – 1 місце у 3 групі.
- Плішка Олеся – 3 місце у 3 групі (Угринська ЗОШ).
Подяки за активну участь у конкурсі отримали:
1.Дудяк Софія.
2.Плішка Олеся (Угринська ЗОШ).
3.Слободян Катерина.
4.Пригар Катерина.
5.Гонтарук Марта.
6.Папінко Юлія.
7.Царук Віталій.
8.Кульчицька Аліна.
9.Поповська Ірина.
10.Білецька Софія.
11.Ліщинська Вікторія.
12.Вакула Катерина.
13.Гринів Діана.
У проведенні конкурсу активну участь взяли в.о. начальника гуманітарного відділу Заводської селищної ради І.Петрик, заступник директора Заводської ЗОШ I-III ступенів О.Ріба., дирекція та педагогічні працівники закладів освіти.
Основними завданнями конкурсу є привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до питань охорони праці, формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя.
Під час проведення навчально-виховного процесу увага дітей та молоді акцентується як до майбутніх працівників, які повинні оцінювати виробничі небезпеки та ризики, що супроводжують трудову діяльність дорослих.
Проведений захід активізує творчий потенціал дітей і молоді, дає поштовх до розвитку дитячої творчості, виявленні та підтримці талановитої молоді.
Чортківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області співпрацює із страхувальниками, об’єднаними територіальними громадами, навчальними закладами, з усіма небайдужими у вирішенні питань у сфері охорони праці та вихованні молоді в Україні .
В.Побуринний. Страховий експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області.
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі