У Чорткові відзначили День пам’яті та примирення
Сьогодні, 8 травня, на центральному кладовищі Чорткова відбулися урочисті заходи та поминальна панахида, присвячені Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги українського народу над нацизмом у Другій світовій війні та 75-й річниці вигнання нацистів з України. Захід розпочався з урочистої ходи центральною вулицею міста – Степана Бандери.
Процесія за участю заступників міського голови Романа Тимофія та Олега Недокуса, представників міської, районної влади, духовенства, військовослужбовців, представників трудових колективів установ та організацій, громадськості міста рушили до пам’ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні.
У багатьох на верхньому одязі була символіка Дня пам’яті та примирення, котру напередодні у сесійній залі міської ради виготовляли учні шкіл Чорткова.
Всечесні отці відслужили поминальну панахиду за загиблими воїнами, жертвами війни, героями АТО. Завершився захід покладанням гірлянди слави, квітів та поминальних свічок до пам’ятників загиблим воїнам у Другій світовій війні, учасникам УПА, Січових Стрільців та полеглого героя АТО Романа Ільяшенка.


ВЕРИФІКУВАТИ STARLINK МОЖНА У ЦНАПІ ЧОРТКОВА
У відповідь на те, що росія використовує дрони зі Starlink, уряд ухвалив постанову про …Читати далі
БЕЗПРЕЦЕНДЕНТНА ДЛЯ ЧОРТКОВА ТВОРЧА ПОДІЯ!
Запрошуємо на благодійний концерт «Я – просто жінка!» з нагоди Дня української жінки, що …Читати далі
НА ЕТАПІ ЗАВЕРШЕННЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ХАРЧОБЛОКУ У ЧОРТКІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №7
Завершується капітальний ремонт харчоблоку в одній із найбільших шкіл Чортківської громади – в ліцеї №7. …Читати далі
В Україні стартує інформаційна кампанія «Зміцнені»
В Україні стартує інформаційна кампанія «Зміцнені», мета якої — розповісти, що після поранень, травм, операцій …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ВІДЗНАЧИТЬ 60-ЛІТТЯ СЕРІЄЮ ТУРНІРІВ
Цього року Чортківська дитячо-юнацька спортивна школа відзначає 60-ліття від дня створення. З цієї нагоди …Читати далі






