Чортків online

Між Чортковом та Тетієвом підписано угоду про партнерство!

У Чорткова з’явилось ще одне місто-побратим! У неділю, 12 травня, міський голова Чорткова Володимир Шматько з головою Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади (Київщина) Русланом Майструком підписали угоду про партнерство між містами.
 
Угода передбачає економічну та правову співпрацю, розробку та реалізацію спільних культурних проектів, обмін досвідом, взаємодію у розвитку відносин в галузі освіти, медицини, релігії, спорту, туризму тощо. Це вже друга така угода для Чорткова, адже минулого року містом-побратимом стала Гола Пристань (Херсонщина).
 
Підписавши партнерську угоду, Володимир Шматько, звертаючись до присутніх, зазначив: «Головне, чого ми очікуємо від цього меморандуму – це спілкування. Адже чим більше ми виходитимемо за рамки, чим більше відкриватимемось один одному, чим більше ділитимемось досвідом, тим міцнішою та сильнішою буде вся Україна».
 
Варто зауважити, що між Чортковом та Тетіївською громадою чимало спільного. Зокрема, обидва міста беруть участь у програмі «U-LEAD з Європою» та активно працюють над відкриттям Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у фойє міської ради. Також нещодавно у Тетіївській ОТГ створили муніципальну варту, котра вже декілька років успішно функціонує у Чорткові. Особливу увагу у двох містах приділяють дітям з інвалідністю, адже у Чорткові вже давно діє Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Дорога в життя», а у Тетієві щойно відкрили інклюзивно-ресурсний центр на базі однієї зі шкіл.
 
Підписання партнерської угоди між Чортковом та Тетіївською громадою відбувалось у часі святкувань 505-ї річниці Дня міста Тетієва. Тож делегація Чортківської міської ради на чолі із міським головою мала змогу детальніше познайомитись із містом-побратимом, його історією, здобутками, звичаями і традиціями. Зокрема, взяли участь в урочистому параді з нагоди Дня міста, побували на відкритті інклюзивно-ресурсного центру, переглянули виставку картин художника LEO, відвідали Курган Слави та Острів Закоханих. Більше того, на головній сцені Тетієва інструментальний ансамбль викладачів Чортківської міської музичної школи виконав дві музичні композиції, привітавши місто-побратим зі святом.
 
На святкування Дня міста до Тетієва приїхало чимало поважних гостей, зокрема народний депутат України Віталій Гудзенко, представник Офісу Реформ Київського регіонального відділення Асоціації міст України Володимир Вдовиченко, голова Асоціації малих міст України Павло Козарєв, директор Київського Центру розвитку місцевого самоврядування Олег Любімов, міський голова Вознесенська Віталій Луков, заступник міського голови Славутича Михайло Шинкаренко, голова Міжнародного бюро з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю Валерій Скузін, директор Київського обласного центру енергоефективності Людмила Синецька.
 
Довідково. Тетіївська ОТГ, утворена наприкінці грудня 2017 року – найбільша громада Київщини, знаходиться на півдні області, всього за 150 км від столиці України. Окрім міста Тетієва (невеличке містечко з населенням 13,5 тисяч), до складу ОТГ ввійшло 13 старостинських округів.
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 3-91-19
тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua