Чортків online

Оголошення

Управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради в рамках Механізму Підтримки  послуг з енергоефективності для громадських будівель проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) оголошує конкурс з метою визначення виконавця послуг з виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу №9 (утеплення покрівлі, заміна зовнішніх та внутрішніх дверних блоків, встановлення МІТП, заміна системи опалення з водопровідною мережею та каналізаційної мережею, встановлення системи вентиляції з рекуперацією, встановлення сонячних колекторів для підігріву води) по вул. В.Великого, 2В в м. Чорткові Тернопільської області».

Кінцевий термін подачі конкурсних пропозицій: 14 червня 2019 року до 12:00 за київським часом.

Зацікавленим учасникам необхідно надати свої пропозиції:

електронною поштою на адресу –  developchortkiv@gmail.com та поштовим зв’язком або особисто на адресу Чортківської міської ради – 48500, Тернопільська обл., м.Чортків, вул.Т.Шевченка,21.

Очікувана дата оголошення переможця конкурсу: до 17 червня 2019 року.

Додаткова інформація про процедуру конкурсу надається відділом муніципального розвитку, інновацій та енергоефективності міської ради за адресою: 48500, Тернопільська обл., м.Чортків, вул.Т.Шевченка,21, телефон +38 (03552) 2 27 98, електронна адреса: developchortkiv@gmail.com.

Для підготовки конкурсної пропозиції, зацікавленим учасникам в конкурсі надається технічне завдання на виконання послуги з виготовлення проектно-кошторисної документації, файл для завантажування нижче:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту