Чортків online

У Чорткові завершився міський етап дитячо-юнацької військово-патріотично гри «Сокіл» («Джура»)

Щороку в травні  проходить всеукраїнська  дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). Її проведення має на меті виховання  у молоді глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовка школярів до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини шляхом залучення до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи.

Учні загальноосвітніх чортківських шкіл також приєдналися до всеукраїнських змагань. Всі учасники разом із наставниками та тренерами пройшли  урочистою ходою від Палацу школярів та юнацтва до центральної площі міста, де і відбулося відкриття. Привітати конкурсантів із початком військово-патріотичної гри прийшов заступник міського голови Роман Тимофій, виконуюча обов’язки начальника управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради Оксана Карпінська, директор Палацу дітей та юнацтва Руслан Пироговський.

«Змагання «Джура» – це чудовий спосіб спробувати свої сили в сфері спорту та туризму. Військово-патріотична гра має на меті виховати молодих людей, які в такі буремні для нашої країни часи готові захищати територіальну цілісність рідної землі. Вітаю вас із початком змагань, бажаю сили, наснаги, витримки та перемог», – звернувся до присутніх Роман Тимофій.

Після відкриття гри, команди почали змагатися на центральній площі міста в категорії «Стройовий впоряд», а продовжилися випробування на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7.

Другий день гри «Сокіл» («Джура») проходив в місцевому парку культури та відпочинку ім. І. Франка, де учасники утворили справжнє наметове містечко. Кожна команда обгородила свою територію різнокольоровими стрічками, встановили прапори та хоругви. Діти складали меню на день та готували страви польової кухні. Потім команди мірялись силами на смузі перешкод, у перетягуванні канату та в тактичній підготовці.

Переможцями цьогорічної військово-патріотичної гри стали команди Чортківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 та №7, які представлятимуть Чортків на обласних змаганнях.

Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту