Чортків online

Участь у навчальній нараді

Спеціалістами Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області надається різнобічна організаційно-консультативна і методична допомога страхувальникам.
 
27 травня 2019 року прийнято участь у нараді із адміністрацією та викладацьким складом Чортківської міської музичної школи.
 
Під час наради обговорено важливі аспекти роботи комісії із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, зокрема перевірки дотримання застрахованими особами режиму лікування, дотримання хворими призначеного режиму лікування, аналізу та внесення пропозицій щодо зниження рівня захворюваності, інформування застрахованих осіб про порядок отримання реабілітаційного лікування у санаторно-курортних закладах України/
 
Важливим напрямком роботи служби страхових експертів є проведення профілактичних заходів із запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, контроль за створенням належних умов праці роботодавцями, забезпечення гідної і безпечної праці.
 
Планування, механізми реалізації та джерела фінансування профілактичних заходів забезпечують рівень культури охорони праці в установі та є запорукою збереження життя та здоров’я застрахованих осіб.
 
Вкладаючи кошти у створення безпечних та нешкідливих умов праці, забезпечивши функціонування системи управління охороною праці в установі, роботодавець заощаджує кошти страхувальників, убезпечує їх від травм і каліцтв, береже їхнє здоров’я та життя.
 
Працівники Чортківського відділення у своїй роботі орієнтовані на живе спілкування із працівниками підприємств, організацій та установ незалежно від форми власності та видів економічної діяльності – страхувальників відділення.
 
Участь у спільних заходах із роботодавцями Чортківського відділення дає змогу донести до страхувальника статутні напрямки роботи Фонду соціального страхування, обговорити проблемні питання та визначити шляхи вирішення порушених питань.
 
В.Побуринний, страховий експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області
 
Рубрики: Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту