Чортків online

НАРАДА ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ ТА ЧЛЕНАМИ КОМІСІЇ ІЗ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ЧОРТКІВСЬКОЇ КОМУНАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ СТОМАТОЛОГІЧНОЇ ПОЛІКЛІНІКИ

 

10 липня представники Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області  прийняли участь у нараді із адміністрацією та комісією із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності Чортківської комунальної районної стоматологічної поліклініки.

У ході наради обговорено питання дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці, виконання заходів щодо профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань в установі. Проведено аналіз стану виробничого травматизму у Чортківському районі протягом 2018 та  першого півріччя 2019 року.

У першому півріччі 2019 року  відмічено зростання рівня виробничого травматизму в соціально-культурній сфері Тернопільської області, і це потребує посилення профілактичної роботи  зі сторони страхового  експерта  Чортківського відділення  Фонду у  закладах освіти,  культури, медицини  району.  Присутніх на нараді проінформовано про новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, який затверджено Постановою КМУ від 17 квітня 2019  року № 337,  новий порядок вступив в дію з 01 липня 2019 року.  

Особливу увагу на нараді акцентовано на роботі комісії  із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності стоматологічної поліклініки. Комісія із соціального страхування установи має право звертатися за необхідності до робочих органів виконавчої дирекції Фонду або його відділень щодо перевірки правильності видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам.   

       За підсумками проведеної наради рекомендовано комісії із соціального страхування  надавати інформацію щодо працівників установи, які часто та тривало хворіли, за відповідною формою, а також інформувати Чортківське відділення Фонду у разі виникнення будь-яких проблемних питань при призначенні допомоги по тимчасовій непрацездатності по кожному окремому випадку непрацездатності та щоквартально проводити аналіз використання коштів Фонду в установі.

        Зниження рівня виробничого травматизму великою мірою залежить від системного проведення профілактичної роботи серед страхувальників відділення. Безпечна праця та захист здоров’я  працівників   повинно забезпечуватись на всіх ланках  ланцюжка : працівник – роботодавець – відділення Фонду.  

 

В.Побуринний, страховий експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області  

 

Рубрики: Оголошення

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту