Чортків online

Про роботу відділу з питань транспортної інфраструктури та контролю за паркуванням

Інспектори Управління Укртрансбезпеки в Тернопільській області, спільно з представниками Управління патрульної поліції в Тернопільській області та працівником відділу з питань транспортної інфраструктури та контролю за паркуванням Чортківської міської ради провели рейдову перевірку щодо діяльності нелегальних перевізників.

Повідомляємо, що систематично, на міських автобусних маршрутах, власники приватних транспортних засобів надають послуги перевезення пасажирів. При цьому вони не дотримуються вимог, визначених ЗУ «Про автомобільний транспорт».

Дані особи пропонують проїзд дешевше затвердженого. Проте варто пам’ятати, що ціною такого маршруту може стати ваше здоров’я чи навіть життя.

Отож, якщо на транспортному засобі немає попереду і збоку трафаретів із вказаними жирним шрифтом початкового і кінцевого пунктів маршруту із зазначенням проміжних зупинок;  в салоні відсутня візуальна інформація для пасажирів зі позначенням повної юридичної назви перевізника і страхової компанії;посадка/висадка пасажирів здійснюється не у визначених і не обладнаних для цього місцях; водій не видає квитки; перевезення пасажирів здійснюється переобладнаними з вантажних транспортними засобами; водій не дотримується заздалегідь встановленого графіку руху, а виїжджає з кінцевих зупинок по мірі наповненості пасажирами транспортного засобу, то це з великою ймовірністю – нелегальний перевізник.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту