Чортків online

Порядок денний засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин, екології та сталого розвитку міської ради

Порядок денний засідання постійної комісії

з питань містобудування, земельних відносин, екології та сталого розвитку міської ради

 

 

 1. Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності в місті Чорткові.
 2. Про відмову від здійснення переважного права купівлі 42/100 частки земельної ділянки, розташованої по вул.Залізничній, 113 в м.Чорткові, площею 0,0030 га, кадастровий номер 6125510100:01:011:0093.
 3. Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) окремими лотами.
 4. Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу громадянам безоплатно у власність земельних ділянок.
 6. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передача їх у власність громадянам.
 7. Про надання дозволу Федюніну Яну Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0032 га в оренду для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського, 13А гараж 1 в м. Чорткові.
 8. Про надання дозволу Східному Вікаріату Чоловічого Домініканського Ордену в Україні Римсько-католицької Церкви на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (для обслуговування нежитлового приміщення – будинку монастиря) по вул. Тараса Шевченка,4 в м. Чорткові.
 9. Про надання дозволу ПП «Танол» на укладення договору оренди земельної ділянки площею 0,0214 га по вул. Осипа Маковея в м. Чорткові.
 10. Про надання дозволу ТОВ «ОС-НОВА» на укладення договору оренди земельної ділянки площею 0,5379 га по вул. Білецька,2В в м. Чорткові.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1290 га та передачу в постійне користування комунальному підприємству «Чортків дім» для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул. Богдана Лепкого, 1А в м. Чорткові.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та передачу у власність Доскочу Івану Миколайовичу площею 0,0500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Бердо,50 в м. Чорткові.
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1020 га та передачу її в оренду ТОВ «ТЕРА» для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури по вул.Вигнанська,1 в м. Чорткові.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1020 га та передачу її в оренду Джурбій Парасковії Дмитрівні для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул.Вигнанська,1А в м. Чорткові.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0960 га у власність Джурбій Іванні Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянки) по вул. Вигнанська в м.Чорткові.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га у власність Джурбій Парасковії Дмитрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянки) по вул. Вигнанська в м.Чорткові.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) Дзиндрі Тетяні Іванівні площею 0,0600 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3623 га в постійне користування ОСББ «В.Великого 2» для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. Князя Володимира Великого,2 в м. Чорткові
 19. Про внесення змін в рішення сесії міської ради від 05.2019 р.  № 1505 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0621 га в постійне користування ОСББ «Наш дім – Синенького 5» для будівництва і обслуговування багатоквартирного  житлового будинку по вул. Петра Синенького 5  в м. Чорткові» (в частині зміни форми користування земельною ділянкою).
 20. Про затвердження комісійного акту Касіянику Олегу Олександровичу щодо непорушення межі земельної ділянки площею 0,0066 га по вул. Броварова в м. Чорткові.
 21. Про розгляд заяви Дражевського Михайла Мар’яновича щодо погодження межі земельної ділянки по вул.Замкова, 26 в м.Чорткові.

 

 

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту