Чортків online

Чортківчанам потрібно заключити новий договір на вивезення сміття, а власникам приватних будинків придбати індивідуальні баки

Чортківська міська рада вкотре нагадує, що наше місто переходить на планово-подвірну систему збору сміття. Кожен власник приватного будинку повинен придбати індивідуальний сміттєвий контейнер. Бак знаходитиметься у вас на подвір’ї, а у день вивезення сміття ви повинні викотити його на дорогу. Така система вже давно успішно практикується у низці країн світу.

Купити контейнери можна в магазині «Молоток» (вул. В. Великого, 31А), «Все для дому» (вул. Ринок) чи замовити в Інтернеті. До слова, вартість одного сміттєвого бака об’ємом 120 л становить орієнтовно 700-1000 грн.

Оскільки придбати контейнер за таку суму можуть собі дозволити не всі, у рамках Програми «Поводження з ТВП на території м. Чорткова на 2018-2020 рр.» міська рада за кошти платників податків через систему державних закупівель «ProZorro» закупляє баки для пільгових категорій населення, а саме:

– інвалідам І та ІІ групи;

– сім’ям учасників війн;

– багатодітним та малозабезпеченим сім’ям;

– одиноким пенсіонерам.

Аби претендувати на отримання бака, слід звернутись у відділ ЖКГ та благоустрою міської ради (нульовий поверх) із відповідною заявою, а також надати копію паспорта та ідентифікаційного коду, документ, що підтверджує інвалідність. Одинокі пенсіонери та малозабезпечені сім’ї повинні також надати акт про матеріально-побутові умови від депутата округу.

Окрім того, нагадуємо, що всім мешканцям потрібно заключити новий договір на вивезення твердих побутових відходів із КП «Чортківський ККП» (вул. Гончара, 21). Також це можна зробити у відділі ЖКГ та благоустрою міської  ради (нульовий поверх).

Для заключення договору потрібно надати копію паспорта та ідентифікаційного коду.

Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту