«На Покрови до Чорткова»: як у нашому місті відзначали чотири свята
Традиційно, 14 жовтня, в Україні відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День створення Української повстанської армії. З недавніх пір саме цього дня відзначають ще й День захисника України.
Урочистості з нагоди святкування розпочалися із молебня за Україну та її захисників біля церкви Святої Покрови, яку відправили священики різних конфесій. Представники міської влади, військовослужбовці, школярі, жителі та гості міста цього дня зібралися разом, щоб відзначити ці особливі для українського народу дати.
Після спільної молитви всі присутні колоною вирушили на площу Героїв Євромайдану. На гостей чекала виставка військової техніки та зброї, виступ духових оркестрів «Доля» Тернопільського РБК та 44-ї Тернопільської окремої артилерійської бригади, церемонія нагородження та концертна програма.
Із вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Володимир Шматько: «Саме єдність колись поєднувала українське козацтво, Українську повстанську армію, а сьогодні – українських захисників на Сході України. День захисника України – це не лише чоловіче свято, це свято усіх тих, хто боронить кордони нашої Батьківщини від рук ворога».
З нагоди свята військовий комісар – полковник Леонід Підручний нагородив офіцера запасу, міського голову Чорткова Володимира Шматька іменною зброєю – наганом «Флобер».
За зразкове виконання службових обов’язків, мужність, патріотизм, служіння українському народу, захист кордонів нашої держави, збереження її територіальної цілісності та недоторканості з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня створення УПА та Дня захисника України почесні відзнаки Чортківського міського голови вручили учасникам бойових дій ООС на Сході України – Петру Павлиніву, Андрію Кошуті, Олегу Касіянику, Віталію Волкову, Володимиру Юськіну та Андрію Олійнику.
Олександра Ніколайчука, Андрія Аспраса, Івана Федоровича, Володимира Лопушняка, Андрія Вітіва, Михайла Дутку, Вікторію Глуху, Ігоря Лазарука, Івана Южду, Олексія Ракітіна, Романа Говорова, Максима Давибіду, Вадима Підручного, Євстахію Бабій, Ярослава Герасиміва, Василя Бегмана, Марію Федорців нагородили грамотами Чортківської міської ради.
Після урочистостей гості свята змогли насолодитися виступами творчих колективів міста та посмакувати стравами польової кухні.

ЦЕНТР ЖИТТЄСТІЙКОСТІ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ: ПРОСТІР, ДЕ ДОПОМАГАЮТЬ ВІДНОВИТИ ВНУТРІШНЮ ОПОРУ
Центр життєстійкості у Чортківській громаді працює вже майже рік і відкритий для всіх, хто …Читати далі
У ЧОРТКОВІ ВІДКРИЛИ ПАМ’ЯТНИК БОРЦЯМ ЗА ВОЛЮ УКРАЇНИ ТА ЖЕРТВАМ ЧОРТКІВСЬКО-ЯГІЛЬНИЦЬКОЇ ТРАГЕДІЇ
На центральному кладовищі по вул. Ст.Бандери відбулося урочисте відкриття та освячення пам’ятника «Борцям за …Читати далі
ЧОРТКІВ РОЗШИРЮЄ СПІВПРАЦЮ: ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО ПОЧАТОК СТРАТЕГІЧНОГО ПАРТНЕРСТВА З НОРВЕЗЬКИМ ОКРУГОМ ЕСТФОЛД
Чортківська міська рада на чолі з Володимиром Шматьком продовжує розвивати активне міжнародне співробітництво з …Читати далі
ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА: ЧОРТКІВ ЗАЛУЧАЄ 28 МЛН ГРИВЕНЬ ІНВЕСТИЦІЙ ВІД УРЯДУ ШВЕЦІЇ!
Чортківська міська рада зробила важливий перший крок до вирішення одного із найбільш глобальних питань …Читати далі
26 ЧЕРВНЯ У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ НАДАВАТИМЕ НЕЙРОХІРУРГ З БАГАТОРІЧНИМ ДОСВІДОМ РОБОТИ
У Чортківській центральній міській лікарні чергові професійні консультації надаватиме фахівець із багаторічним досвідом клінічної практики …Читати далі































